خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  گزارش حسین کروبی از مراحل درمان پدر در بیمارستان و ملاقات با وی

گزارش حسین کروبی از مراحل درمان پدر در بیمارستان و ملاقات با وی

خبرگزاری هرانا – محمد حسین کروبی، فرزند مهدی کروبی از رهبران محصور جنبش سبز، خبر می‌دهد که روز دوشنبه، مهدی کروبی به بیمارستان قلب منتقل شده و امروز، پس از عمل آنژیوگرافی به محل حصر خانگی متعلق به وزارت اطلاعات بازگردانده شده است.

مشروح گزارش محمدحسین کروبی که در صفحه فیس بوک وی منتشر شده به شرح زیر است:

بالاخر بعد از چهار ماه و نیم؛ مامورین امنیتی به من اطلاع دادند که به خاطر عمل پدرم، اجازه دارم همراه خانواده‌ام به دیدار ایشان در بیمارستان بروم.

مدتی بود که کتف و دست پدر درد می‌کرد و به لحاظ جسمی، حالشان خوب نبود. به همین دلیل هفته پیش ایشان را سه بار به بیمارستان و نیز اورولوژی، برای انجام‌ام آر آی برده و مشخص می‌شود که پدرم علاوه بر گرفتگی رگ قلب و نیاز به انجام آنژیوگرافی؛ از غلظت و چربی بالای خون نیز رنج می‌برد. علاوه بر این به خاطر شرایط این دوسال، پزشکان تشخیص دادند که ایشان به آرتروز گردن هم مبتلا شدند.

بعد از این تشخیص پزشکان، مامورین امنیتی، پرونده پزشکی پدر را در اختیار مادرم قرار می‌دهند و اعلام می‌کنند: «آمادگی داریم تا آقای کروبی را به هر بیمارستان و پزشکی که خانواده تشخیص می‌دهند، انتقال دهیم.»

به همین دلیل، دوشنبه پدرم به بیمارستان قلب تهران منتقل و تحت عمل آنژیوگرافی قرار گرفته و امروز چهارشنبه مرخص شدند. ایشان را به ساختمانی که متعلق به وزارت اطلاعات است و در این مدت محل حصرشان بوده، انتقال دادند. خوشبختانه با تلاش تیم پزشکی بیمارستان قلب، همه درمان‌هایی که لازم بوده به خوبی انجام شد.

پدر، هم در تمام دوران درمان و هم در حال حاضر روحیه خوبی داشتند و دارند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید