خبرگزاری هرانا

    خانه  > زندانیان  >  مخالفت ماموران امنیتی با بستری شدن میرحسین موسوی در بیمارستان

مخالفت ماموران امنیتی با بستری شدن میرحسین موسوی در بیمارستان

خبرگزاری هرانا – میرحسین موسوی، از رهبران معترضان به نتایج اعلام شده انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ که بیش از دو سال است همراه همسرش در حبس خانگی قرار گرفته، صبح امروز در بیمارستان قلب تهران تحت معاینه پزشکی قرار گرفته است.

بنا به گزارش تارنمای کلمه، منبع خبری نزدیک به میرحسین موسوی، خبر داده که “پزشکان متخصص به دلیل وجود علایم سرگیجه و تداوم افت فشار خون، اصرار به بستری شدن آقای موسوی داشته اند اما ماموران امنیتی با این درخواست مخالفت کردند.”

این منبع ساعاتی پیش از این خبر داده بود دکه بر اساس معاینات صورت گرفته وضعیت جسمی آقای موسوی و نتایج آزمایش ها خوب و عادی گزارش شده بود.

در جریان معاینه آقای موسوی در بیمارستان قلب تهران، همسرش زهرا رهنورد نیز حضور داشته است. این حضور با همراهی نیروهای امنیتی صورت گرفته است.

این منبع همچنین می‌گوید که با توجه به بروز عارضه قلبی در آقای موسوی، معاینه ای که امروز انجام شده، بر اساس برنامه پزشکی او باید دو ماه پیش صورت می گرفت.

میرحسین موسوی شهریور ماه سال گذشته در حالی که نزدیک به یک سال و نیم از آغاز حبس خانگی اش می گذشت، دچار عارضه قلبی شد.

به دنبال درد و ناراحتی در قلب و همچنین نوسان شدید فشار خون، میرحسین موسوی بار دیگر در آبان ماه همان سال به بیمارستان منتقل شده بود.

به گفته این گزارش قرار بود در بیمارستان تست ورزش نیز بر روی آقای موسوی انجام گیرد، اما به دلیل اینکه پزشکان احتمال دادند این تست فشار زیادی بر بدن او بیاورد، انجام آن را به زمان دیگری موکول کردند.

خانواده آقای موسوی و خانم رهنورد خواستار انتشار بولتن سلامت این دو و معاینه مستمر توسط پزشک معتمد خانواده، ایجاد امکان تماس منظم با آنها و توقف سخنان تهدیدآمیز ماموران مراقب آنها شده اند.

بر اساس همین گزارش، در زمان حضور میرحسین موسوی، خانم رهنورد در حضور پرسنل و کادر بیمارستان، به دلیل محرومیت از دیدار با دخترانشان به نیروهای امنیتی اعتراض کرده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید