خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲, 25th of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۲/۰۳/۲۳ ساعت ۱۲:۰۹:۳۷

    خانه  > اندیشه و بیان  >  حمله به ستادهای تبلیغاتی حسن روحانی و ضرب و شتم مردم در بوشهر

حمله به ستادهای تبلیغاتی حسن روحانی و ضرب و شتم مردم در بوشهر

خبرگزاری هرانا – آخرین شب تبلیغات کاندیداهای دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری در بوشهر با حمله نیروهای امنیتی به ستاد های دکتر حسن روحانی همراه بود.

بنا به گزارش ادوارنیوز، آخرین شب تبلیغات کاندیداهای دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری در بوشهر با حمله نیروهای امنیتی و گارد ضد شورش به ستاد های دکتر حسن روحانی به تشنج کشیده شد.

حوالی ساعت ۱۱ شب، درحالیکه تعداد فراوانی از هواداران دکتر حسن روحانی در ستاد تبلیغاتی جوانان و دانشجویان این نامزد انتخابات ریاست جمهوری واقع در خیابان “سنگی” بوشهر جمع شده بودند، با حمله ناگهانی نیروهای امنیتی مواجه شدند.

نیروهای امنیتی که در حضور نمایندگان فرمانداری، استانداری، دادستانی و نیروهای انتظامی، با خشونت بیش از حد به ضرب و شتم مردم حاضر در خیابان پرداختند. نکته قابل توجه این بود که به داخل ستاد تبلیغاتی ایشان نیز وارد شدند و به ضرب و شتم اعضای ستاد جوانان و دانشجویان حسن روحانی و هوادارانی که به داخل محوطه ستاد پناه آورده بودند، نیز اقدام نمودند.

همه این ها در حالی بود که روسای ستاد دکتر حسن روحانی در بوشهر همگی در محل حضور داشتند و تمامی تلاش های صورت گرفته برای جلوگیری از این اتفاق، مفید واقع نشد. مسوولین ستاد دکتر روحانی ضمن ابراز تاسف از برخورد های خشن صورت گرفته با مردم حاضر در صحنه، از همگی خواستند تا با خویشتنداری و آرامش برخود مسلط باشند و با حضور در ۲۴ خرداد حماسه جدیدی را رقم بزنند.

به این ترتیب حدود ساعت ۱۱:۳۰ شب با حضور پررنگ نیروهای نظامی امنیتی و گارد ضد شورش، ستاد های تبلیغاتی حسن روحانی با وجود پایان نیافتن زمان رسمی تبلیغات، تعطیل شدند و از ادامه حضور هواداران در محل ستاد های ایشان جلوگیری به عمل آمد.

مردم معترض با حفظ آرایش تبلیغاتی و در دست داشتن پوستر های این نامزد ریاست جمهوری که مورد حمایت طیف وسیعی از جمله اقایان خاتمی، هاشمی و احزاب اصلاح طلب و خواهان تغییر، می باشد به خیابان های دیگر از جمله یکی از خیابان های اصلی شهر – خیابان باغ زهرا – که محل قرار گرفتن بسیاری از ستاد های کاندیداهای انتخابات شورای شهر بوشهر می باشد ، رفتند و به حضور خود با رنگ اعتراضی و شعار هایی از قبیل ” مرگ بر دیکتاتور ” و ” یا حسین میر حسین ” ادامه دادند.

حوالی ساعت ۲ بامداد پنج شنبه ۲۳ خرداد، نیروهای امنیتی و گارد ضد شورش برای بار دیگر به جمعیت حاضر در این خیابان حمله کردند و با باتوم و میله به ضرب و شتم مردم پرداختند.

با حضور فراوان نیروهای انتظامی امنیتی و گارد ضد شورش و بستن تمامی خیابان های اصلی شهر و همچنین خیابان های فرعی منتهی به این خیابان ها، عملا امکان عبور و مرور غیر ممکن شد و مردم نیز پراکنده شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید