خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد / اعتصاب کارگران نیروگاه بیدخون ‎عسلویه

دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد / اعتصاب کارگران نیروگاه بیدخون ‎عسلویه

خبرگزاری هرانا – طی روز گذشته و امروز یکشنبه ۳۰ خرداد، شماری از شهروندان در یاسوج در اعتراض به نتایج انتخابات شورای شهر در مقابل ساختمان فرمانداری بویراحمد و جمعی از کارکنان راهبری مترو در برابر شرکت بهره برداری مترو در تهران با برگزاری تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند. همزمان کارگران پروژه ای شرکت فراب نیروگاه بیدخون ‎عسلویه دست به اعتصاب زدند و محل کار خود را ترک کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰، شماری از شهروندان یاسوج، در مقابل ساختمان فرمانداری بویراحمد دست به تجمع زدند.

این شهروندان دلیل اجتماع خود را اعتراض به نتایج انتخابات شورای شهر، عنوان کردند.

تجمع این افراد با دخالت نیروهای امنیتی به خشونت کشیده شد.

تجمع کارکنان راهبری مترو

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰، جمعی از کارکنان راهبری مترو دست به اعتصاب زدند و در برابر شرکت بهره برداری مترو در تهران تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، شهروندان مذکور در اعتراض به پایین بودن دستمزد، نداشتن امنیت شغلی، پرداخت نشدن حق جذب، سختی کار و دیگر بستانکاری های خود دست به اعتصاب و تجمع زده اند.

اعتصاب کارگران پروژه ای شرکت فراب نیروگاه بیدخون

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، روز شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰، کارگران پروژه ای شرکت فراب نیروگاه بیدخون عسلویه دست به اعتصاب زدند و محل کار خود را ترک کردند.

بر اساس این گزارش، اعتصاب این کارگران در پی عدم اجرای طرح بیست ده و پایین بودن دستمزدها صورت گرفته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید