خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱, 20th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۱/۱۰/۱۱ ساعت ۱۶:۲۳:۵۶

    خانه  > زندانیان  >  انتقال مجدد مهدی خزعلی به انفرادی بند امنیتی ۲۰۹ زندان اوین

انتقال مجدد مهدی خزعلی به انفرادی بند امنیتی ۲۰۹ زندان اوین

خبرگزاری هرانا – مهدی خزعلی زندانی سیاسی محبوس در بند ۳۵۰ زندان اوین دوباره به انفرادی بند ۲۰۹ این زندان منتقل شد.

بنا به گزارش تارنمای کلمه، مهدی خزعلی، پزشک و نویسنده منتقد که روز پنج شنبه، پس از نزدیک به دو ماه انفرادی به بند عمومی منتقل شده بود، دوباره و بدون ارائهٔ توضیحی به انفرادی بند امنیتی ۲۰۹ زندان اوین منتقل شد.

روز گذشته نیز خبری منتشر شده بود که زهرا خزعلی دختر این زندانی سیاسی برای بازجویی و ارائه پاره‌ای توضیحات به دادسرای مقدسی زندان اوین و پسرش محمدصالح خزعلی نیز با تماس تلفنی به دادسرای مقدسی احضار شده‌اند.

هنگام انتقال خزعلی به بند ۳۵۰ همسر این زندانی سیاسی با اعلام اینکه “کمی لاغر شده بود اما روحیه اش همچنان خیلی خوب بود” گفته بود: خودشان هم نمی‌دانستند که برنامه چیست. اول به ایشان گفته بودند که قرار است آزاد شوند و بعد هم خبر دادند که منتقل می‌شوید به بند ۳۵۰.

وی در ادامه افزوده بود: مسئولان بند ۲۰۹ هم به ما اطلاع دادند که پرونده دیگر در اختیار قوه قضائیه است و در واقع از وزارت اطلاعات منتقل شده به قوه قضائیه و دیگر باید از آن طریق پرونده را پیگیری کنیم.

مهدی خزعلی نهم آبان ماه سال جاری به همراه جمعی از فعالان مدنی که برای بررسی مسایل روز در سرای اهل قلم جلسه‌ای تشکیل داده بودند توسط مامورین امنیتی بازداشت شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید