خانه  > فرهنگی  >  محمود بصیری به دلیل شباهت با احمدی‌نژاد از ۷ سال پیش ممنوع الکار است

محمود بصیری به دلیل شباهت با احمدی‌نژاد از ۷ سال پیش ممنوع الکار است

خبرگزاری هرانا – محمود بصیری بازیگر طنز ایرانی به دلیل شباهت با محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران، از حدود هفت سال پیش ممنوع الکار است.

تارنمای بهار نیوز مصاحبه‌ای با بصیری انجام داده که در آن درباره لطمه به فعالیت هنریش به دلیل شباهت با احمدی‌نژاد گفته است: “از ابتدای روی کار آمدن آقای احمدی‌نژاد این شایعات مطرح شد. البته ابتدا در حد شایعه بود اما کمی بعد خودشان آن را با واقعیت پیوند دادند. چند تن از وکلا و عده‌ای هم از خارج تماس گرفتند که فلانی ممنوع الکار شده‌ای! من از همه جا بی‌خبر بودم ولی کم کم متوجه شدم که صحت دارد.”

او درباره رخدادهای پیش آمده در این زمینه و حذف برنامه‌هایش از صدا و سیما خاطرنشان کرده است: “بچه‌های صدا و سیما سال ۸۵ قرارداد برای» کتابفروشی هدهد «داشتم، هم آن را پخش نکردند و هم تیزرهای من را از برنامه‌های طنز حذف کردند.”

او درباره دلیل این کار اظهار داشت: “دلیلشان کار طنز من بود. آقایی از آن طرف گفته بود احمدی‌نژاد به بصیری یک خانه ۲ طبقه و یک ماشین صفر داده و گفته تا پایان دولت من کار نکن.”

این بازیگر طنز ایرانی، صدا و سیما را یکی از دلایل این اتفاقات می‌داند. او در این باره گفته است: “دست تلویزیون بیشتر از مردم در این کار است. اگر دستش در کار نبود پس چرا تیزر‌ها را حذف کرد؟ این اتفاق افتاد و اتفاقا من ممنون هم هستم. چون هیچ بیننده‌ای دیگر پیدا نمی‌شود که برنامه‌های امروز صدا و سیما را بپسندد.”

محمود بصیری بازیگر طنز سینا و تلویزیون ایران ازحدود ۴ دهه پیش است. او در فیلم‌ها و سریال‌های طنز و ماندگار مانند گل‌های داودی، زرد قناری، مادر، آرایشگاه زیبا، هتل و… ایفای نقش کرده بود اما او این روز‌ها در یکی از خانه‌های میدان قزوین روز را به شب می‌‌رساند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید