خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  هرانا؛ اعتصاب رانندگان حمل سیمان با قبول خواست رانندگان پایان یافت

هرانا؛ اعتصاب رانندگان حمل سیمان با قبول خواست رانندگان پایان یافت

خبرگزاری هرانا – دور جدید اعتصاب رانندگان حمل و نقل کارخانه سیمان تهران که در اعتراض به پایین بودن کرایه‌های حمل و نقل بار صورت گرفت، با موفقیت رانندگان اعتصابی به پایان رسید.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، در جلسه‌ای که امروز با حضور اعضای انجمن صنفی رانندگان واعضای مجمع رانندگان ومعاون فرماندار ونماینده وزارت اطلاعات و پیمانکاران حمل ونقل در محل (انجمن صنفی کارگران- رانندگان ناوگان حمل و نقل سیمان شهر ری) برگزار شد، با درخواست رانندگان اعتصابی بزرگ‌ترین کارخانه سیمان ایران (سیمان تهران) مبنی بر افزایش کرایه ونظارت انجمن صنفی بر کرایه‌ها وافزایش سالانه آن بر اساس تورم موجود در کشور موافقت شد و اعتصاب با موفقیت به پایان رسید.

وهم‌چنین، این شرط نیز گذاشته شد که در صورت تایید بار از سوی انجمن صنفی رانندگان اجازه حمل پیدا خواهند کرد.

لازم به یاد آوریست، در صورت عدم رضایت رانندگان از تعرفه پیشنهادی از سوی فرمانداری ودیگر ارگان‌ها تا یک ماه دیگر اعتصاب دوباره آغاز خواهد شد.

رانندگان قرار است از فردا کار خود را از سر بگیرند.

گفتنی‌ست، در اسفند ماه سال گذشته نیز اعتصاب مشابهی از سوی رانندگان حمل سیمان کارخانه سیمان تهران بدلیل پایین بودن کرایه‌های حمل و نقل انجام گرفته بود که با کارشکنی تعاونی مصالح فروشان تهران و قول مقامات امنیتی مبنی بر اینکه با پایان دادن اعتصاب به خواسته‌هایتان رسیدگی می‌شود بی‌نتیجه ماند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید