خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۰, 16th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۱۱/۳۰ ساعت ۱۵:۳۸:۰۸

    خانه  > اندیشه و بیان  >  مدیرمسئول “روزگار” و نشریه” جامعه پرستاری” مجروم شناخته شدند

مدیرمسئول “روزگار” و نشریه” جامعه پرستاری” مجروم شناخته شدند

خبرگزاری هرانا – مدیر مسئول روزنامه “روزگار” به اتهام نشر اکاذیب‏، تشویش اذهان عمومی از سوی دادگاه کیفری استان و با اکثریت آرا هیات منصفه مطبوعات مجرم اما مستحق تخفیف تشخیص داد.

به گزارش ایلنا، جلسه رسیدگی به کیفرخواست‌های مطروحه علیه مدیران مسئول نشریات «جامعه پرستاری» و «روزگار» صبح یکشنبه در شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی و با حضور اعضای هیات منصفه مطبوعات برگزار شد.

هیات منصفه مطبوعات استان تهران در مورد اتهام منتسب به مدیرمسئول روزنامه “روزگار” مبنی بر نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی، وی را با اکثریت آرا مجرم اما مستحق تخفیف تشخیص داد.

همچنین در مورد اتهام مدیرمسئول نشریه «جامعه پرستاری» مبنی بر نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و افترا، هیات منصفه مطبوعات استان تهران با اکثریت آرا متهم را مجرم تشخیص داد و او را مستحق تخفیف نیز ندانست.

روزنامه روزگار بهمن ماه، پس از چند هفته فعالیت برای دومین بار در شش ماه گذشته توقیف شد. علت جلوگیری از ادامه کار روزگار گفتگویی با محمدرضا خاتمی عنوان می‌شود که زیر عنوان “فرمان نمی‌پذیریم” در شماره یک‌شنبه، ۱۶ بهمن منتشر شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید