خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۰, 23rd of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۹/۱۷ ساعت ۱۵:۰۲:۴۹

    خانه  > اصناف  >  صدور قرار وثیقه برای سه وکیل بازداشتی دروایش

صدور قرار وثیقه برای سه وکیل بازداشتی دروایش

خبرگزاری هرانا – بازپرس پرونده وکلای دراویش گنابادی قرار کفالت و وثیقه به ارزش چند صد میلیون تومانی برای ایشان صادر کرد .

به گزارش مجذوبان نور، برای ۳ تن از وکلای دراویش گنابادی ٬‌ آقایان امیر اسلامی ٬‌امید بهروزی و افشین کرم‌پور ٬ قرارهای چند صد میلیون تومانی صادر شده است ٬ که از این میان برای امید بهروزی قرار ۱۰۰ میلیون تومانی وثیقه صادر شده و در همین حال برای امیر اسلامی و افشین کرم‌پور قرار ۴۰۰ میلیون تومانی کفالت صادر گردیده است.

یادآور می شود ؛ امیر اسلامی و افشین کرم‌پور دو تن از وکلای دراویش هستند که در تاریخ ۱۳ شهریور به دعوت فرمانداری شهرستان کوار به آنجا رفته و توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به بند امنیتی زندان اوین منتقل شدند ٬ که از این مدت بیش از دو ماه را در سلولهای انفرادی بند امنیتی زندان اوین گذارنده اند .

امید بهروزی نیز در تاریخ ۱۶ شهریور ماه سال جاری توسط نیروهای امنیتی و لباس شخصی بازداشت و به بند امنیتی زندان اوین منتقل شد ٬ وی در مدت زمان حبس انفرادی به سبب شکستگی شیشه سلول و ورود سرما  و عدم رسیدگی مسئولین زندان دچار سرمازدگی شدید شده و حال جسمی وی وخیم گزارش شده است.

لازم به ذکر است پروانه وکالت امید بهروزی در ارتباط با واقعه تخریب حسینیه دراویش گنابادی در قم توسط قوه قضاییه باطل گردیده است .

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید