خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۰, 20th of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۵/۰۹ ساعت ۴:۳۲:۲۲

    خانه  > اندیشه و بیان  >  اولین جلسهٔ دادگاه علی شکوری راد برگزار شد

اولین جلسهٔ دادگاه علی شکوری راد برگزار شد

خبرگزاری هرانا – اولین جلسهٔ دادگاه علی شکوری راد، عضو جبهه مشارکت، روز گذشته در شعبۀ ۲۶ دادگاه انقلاب به ریاست آقای پیر عباسی برگزار شد.

به گزارش هرانا و به نقل از جرس، جلسهٔ رسیدگی به اتهامات علی شکوری راد که با حضور آقایان خندان و کرمی، دو تن از وکلای این فعال سیاسی برگزار شد، سه ساعت به طول انجامید.

هم چنین قاضی با درخواست شکوری راد مبنی بر تعیین زمانی دیگر به علت عدم تنظیم لایحهٔ دفاعیه کتبی موافقت نموده و جلسهٔ بعدی را به دو ماه بعد موکول کرد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در دفاع از خود ابتدا اعتراضش را به روند بازجوئی‌های پیش و پس از بازداشت، و بازپرسی‌ها و بازداشت در دوباری که زندانی شده است؛ مطرح کرد و افزود: “بازجویم برگه‌های بازجوئی در بار اول بازداشتم را ضمیمه پرونده نکرده است و بخشی از اموالم را پیش شخص خودش نگاه داشته است. متأسفانه گزارش بازجو بسیار مغرضانه و خلاف واقع تنظیم و نوشته شده بود و من ناگزیر شدم برای جلوگیری از ایجاد ذهنیت غیر واقعی در جناب قاضی، توضیحاتی را در مورد خودم ارائه کنم.”

علی شکوری راد مهرماه سال گذشته برای اولین بار بازداشت و پس از سه هفته با وساطت آیت الله شبیری زنجانی از زندان آزاد شد. هم چنین در آذرماه  ۸۹ نیز بعلت انتساب مطالبی به رییس قوه قضاییه برای بار دوم بازداشت شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید