خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۹, 20th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۱۲/۲۶ ساعت ۱۰:۱۴:۳۵

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ آرش صادقی برای چندمین بار به انفرادی منتقل شد

هرانا؛ آرش صادقی برای چندمین بار به انفرادی منتقل شد

خبرگزاری هرانا – در آستانهٔ سال جدید، آرش صادقی، دانشجوی محروم از تحصیل کار‌شناسی ارشد فلسفه، برای چندمین بار به سلول‌های انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، آرش صادقی به علت “ممانعت از دستور مسئولین زندان” به یک ماه زندان انفرادی محکوم شده است.

این زندانی سیاسی که به علت شکنجهٔ ماموران امنیتی دچار “شکستگی پهلو” شده، نیاز مبرمی به رسیدگی پزشکی دارد که در پی این موضوع، مسئولان قصد بردن وی به بیمارستان مدرس را داشتند ولی آقای صاقی به این مسئله که مسئولان زندان قصد داشتند وی را با “دستبند و پا بند” به بیمارستان منتقل کنند اعتراض کرد و حاضر نشد با چنین وضعیتی به بیمارستان برود.

هم چنین چندی پیش نیز که خانوادهٔ صادقی برای وی لباس برده بودند، مسئولان زندان اجازهٔ رساندن لباس‌ها به این زندانی سیاسی را ندادند و اعلام کردند وی ممنوع الملاقات است.

از سویی نیز گفته می شود که این دانشجوی زندانی برای تکذیب خبر فوت مادرش طی حملهٔ نیروهای امنیتی و هم چنین تکذیب مصاحبه با رسانه ها تحت فشار شدید قرار دارد.

شایان ذکر است که این عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی در حالی در آستانهٔ سال جدید ممنوع الملاقات و به یک ماه انفرادی محکوم شده است که، خانوادهٔ وی خواستار دریافت مرخصی نوروزی برای وی بودند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید