خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۹, 11th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۱۱/۲۸ ساعت ۱۳:۵۹:۳۲

    خانه  > اندیشه و بیان  >  استقرار نیروهای امنیتی درمنزل پدری صانع ژاله

استقرار نیروهای امنیتی درمنزل پدری صانع ژاله

خبرگزاری هرانا – در پی بازداشت قانع ژاله برادر صانع ژاله، نیروهای امنیتی در منزل خانواده ایشان مستقر شده و با اعمال فشار و تهدید از مصاحبه این خانواده با خبرنگاران جلوگیری کرده اند.

به گزارش دانشجونیوز، پیش این نقش سردار زین الدین انصاریان، پسر خاله صانع ژاله،د ر دروغ سازی و اعمال فشار های گسترده بر علیه خانواده این شهید افشا شد،ه بود.

هم چنین قانع ژاله، برادر شهید، دیروز طی مصاحبه ای صریحا اعلام کرده بود که تمامی شایعه های نیروهای حکومتی در مورد صانع دروغ بوده و او هیچگونه وابستگی به بسیج ندارد.

این گزارش ها می افزاید، زین الدین انصاریان پسر خاله صانع ژاله میباشد که پس از کشته شدن وی در اعتراضات مردمی روز بیست و پنجم بهمن ماه، به دروغ اعلام کرده است که وی بسیجی بوده است.

بر اساس این گزارشات، نیروهای حکومتی داخل منزل شهید ژاله در شهرستان پاوه مستقر شده اند و به اعمال فشار بر این خانواده برای سکوت و عدم مصاحبه با خبرنگاران می پردازند.

همسر و خواهر سردار زین الدین در منزل شهید صانع ژاله در شهر پاوه حاضر شده اند و تلفن های منزل این شهید را در اختیار گرفته اند و تلفن های خبرنگاران را جواب می دهند.

شایان ذکر است در پی شهادت صانع ژاله توسط نیروهای امنیتی و بازداشت قانع ژاله برادر وی توسط عوامل سپاه، حال مادر شهید صانع به شدت وخیم میباشد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید