خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۹, 21st of May 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۱۱/۲۷ ساعت ۸:۰۰:۵۳

    خانه  > اندیشه و بیان  >  اعمال فشار بر خانوادهٔ صانع ژاله، از کشته شدگان ۲۵ بهمن

اعمال فشار بر خانوادهٔ صانع ژاله، از کشته شدگان ۲۵ بهمن

خبرگزاری هرانا – در پی علنی شدن هویت واقعی یکی از کشته شدگان “۲۵ بهمن، صانع ژاله” دانشجوی کرد رشته نمایش دانشگاه هنر تهران، که رسانه های دولتی مدعی بسیجی بودن وی شده اند، خبرهای رسیده به دانشجونیوز حکایت از فشار های گسترده به خانواده ژاله در شهر پاوه کرمانشاه برای قبول مصاحبه علیه جنبش مردم ایران دارد.

گفته می شود زین الدین انصاری سردار سپاه و پسرخاله شهید صانع ژاله عامل اصلی فشار بر خانواده صانع ژاله برای مصاحبه با رسانه‌های دولتی است.

سردار زین الدین انصاری که خود نیز روز گذشته در شبکه‌های صدا و سیما بر علیه تظاهرات ۲۵ بهمن ماه مصاحبه کرد، از نیروهای امنیتی شهر پاوه و مسئول حراست سد داریان در نزدیکی شهر پاوه است. مدیریت سد داریان تحت اختیار سپاه پاسدران قرار دارد.

بنابر گزارش یکی از نزدیکان شهید صانع ژاله، تمامی مسئولین بلند پایه شهر پاوه، از جمله امام جمعه، فرماندار، مسئولین انتظامی و امنیتی با حضور در منزل خانواده ژاله، فشار گسترده ای را برای انجام مصاحبه به این خانواده وارد آورده اند.

طبق اخبار واصله، تمامی ارتباطات خانواده ژاله به کنترل نیروهای امنیتی درآمده و راه های ارتباط با این خانواده نیز قطع شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید