خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۸۹, 13th of June 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۳/۱۰ ساعت ۱۶:۵۲:۵۱

    خانه  > اندیشه و بیان  >  روزنامه ی ورزشی گل توقیف شد

روزنامه ی ورزشی گل توقیف شد

خبرگزاری هرانا – هیأت نظارت بر مطبوعات در آخرین جلسه خود روزنامه ی “گل” را توقیف و به ۱۰ روزنامه ی دیگر تذکر داد.

روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد که در جلسه امروز ۱۰ خرداد، هیأت نظارت بر مطبوعات موضوع تخلفات نشریات مطرح و به شرح ذیل تصمیم‌گیری شد: روزنامه “گل” به دلیل انتشار و تصاویر و مطالب خلاف عفت عمومی و تخلف از بند دو ماده ۶ قانون مطبوعات و به علت اصرار بر تخلفات، به استناد تبصره ماده ۱۲ آن قانون توقیف و موضوع جهت رسیدگی به مرجع قضایی ارسال شود.

ماهنامه محلی “بدر” به دلیل افترا به مقامات، نهادها و ارگان‌های کشور و پخش شایعات و مطالب خلاف واقع به دلیل تخلف از بندهای ۸ و ۱۱ ماده ۶ قانون مطبوعات، به استناد تبصره ماده ۱۲ آن قانون توقیف و موضوع جهت رسیدگی به مرجع قضایی ارسال شود.

به روزنامه “البرز ورزشی” به دلیل تخلفات محتوایی و شکلی تذکر داده شود و به علت اصرار بر تخلفات، موضوع جهت رسیدگی به مرجع قضایی ارجاع گردد.

به روزنامه‌های “وطن امروز” و “فرهیختگان” هر یک ۲ تذکر به دلیل ۲ مورد تخلف از مفاد ماده ۶ قانون مطبوعات داده شود.

به روزنامه‌های‌ “مردم سالاری”،”آفتاب‌یزد”، “جهان اقتصاد”، “آرمان روابط عمومی”، “جمهوری اسلامی”، “جهان صنعت”، “کارون”، “البرز ورزشی” و”خبر ورزشی” و هم چنین نشریات:‌ “بهداشت روان و جامعه”، “هنر موسیقی” و “راه” به دلیل تخلفات محتوایی و شکلی تذکر داده شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید