خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۹, 13th of June 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۹/۱۱ ساعت ۷:۲۴:۱۳

    خانه  > زندانیان  >  بی خبری از وضعیت و محل بازداشت سردار عزلتی مقدم

بی خبری از وضعیت و محل بازداشت سردار عزلتی مقدم

خبرگزاری هرانا – با گذشت سه هفته از بازداشت محمد عزلتی مقدم، رئیس کمیته ایثارگران ستاد میرحسین موسوی، هنوز هیچ نهادی مسئولیت بازداشت این سردار جنگ را بعهده نگرفته و پیگیری های خانواده وی نیز هم به نتیجه ای نرسیده است.

به گزارش جرس، رئیس کمیته ایثارگران ستاد موسوی که از سرداران دفاع هشت ساله بوده و در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته نیز مسئول کمیته ایثارگران ستاد میرحسین موسوی بود، چهارشنبه ۱٩ آبان ماه امسال، در پی دیدار جمعی از سرداران جنگ با موسوی، بازداشت شده است. سامانه های خبری همان زمان اعلام کردند که سردار عزلتی مقدم پس از دستگیری، تماس کوتاهی – از محل نامشخص – با خانواده خود داشته است، اما منابع خبری جرس روز چهارشنبه دهم آذر ماه خاطرنشان کردند، بعد از سه هفته بی خبری خانواده، در پی مراجعات آنها به دادگستری، مسئولین آنجا گفته اند که نام و مشخصات ایشان در شبکه و لیست آنها نمی باشد و زندان اوین هم اجازه ورود به خانواده ایشان را نداده و گفته به دادستانی مراجعه کنید که در دادستانی هم کسی پاسخگوی آنها نبوده و نیست.

این منبع خبری خاطرنشان کرد “هنوز مشخص نیست این سردار جنگ، اکنون در کجا و توسط چه اشخاصی و به چه اتهامی بازداشت شده است.

گفتنی است سردار مقدم، سابقه عضویت در دفتر سیاسی سپاه پاسداران، حضور در جبهه‌های جنگ و ریاست نمایشگاه هوایی وزارت دفاع را در کارنامه خود دارد.

لازم به یادآوری است بازداشت رئیس کمیته ایثارگران ستاد موسوی، در بازگشت از دیدار جمعی از سرداران جنگ با میرحسین انجام پذیرفت. در ماههای اخیر، برخوردهایی از این دست با بسیاری از ملاقات‌کنندگان با مهندس موسوی صورت گرفته و علاوه بر دیگر محدودیت‌های ایجاد شده برای موسوی، در مواردی از ملاقات افراد با او جلوگیری شده و یا دیدارکنندگان پس از ملاقات با موسوی، بازداشت شده‌اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید