خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۹, 17th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۷/۲۴ ساعت ۱۶:۱۷:۴۹

    خانه  > سایر گروهها  >  ۳۰ زن و مرد در ۴ کافه سنتی بازداشت شدند

۳۰ زن و مرد در ۴ کافه سنتی بازداشت شدند

۳۰ زن و مرد در ۴ کافه سنتی بازداشت شدند

خبرگزاری هرانا – در بازدید از ۴ کافه سنتی در مشهد ۱۵ زن و ۱۵ مرد دستگیر و به دادسرا معرفی شدند.

سرهنگ پاسدار مصطفی احمدی، رییس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت خراسان رضوی با بیان این مطلب افزود: در راستای اجرای طرح نظارت بر اماکن عمومی در چند روز گذشته ۲۵ باغ‌سرا مورد بازدید قرار گرفت که ۴ باغ‌سرا به دلیل تخلفات متعدد پلمپ و ۴ نفر از گردانندگان آنها دستگیر شدند.

احمدی گفت: به منظور پیشگیری از وقوع جرم و برخورد با باشگاه‌های ورزشی بدون مجوز زنان، طرح نظارت بر اینگونه باشگاه‌ها به زودی در مشهد اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس خراسان رضوی در بازرسی از ۱۰ مرکز عرضه محصولات فرهنگی غیرمجاز ۷هزار و ۳۱۶ حلقه سی‌دی و یک دستگاه کیس رایانه حاوی یک میلیون ذخیره انواع فیلمها کشف و ۱۰ نفر را در این رابطه دستگیر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، احمدی افزود: در راستای برخورد با آنچه وی “مظاهر علنی فساد” می داند نیز یک محموله البسه و مجسمه که دارای تصاویر مبتذل بود، توقیف و سه زن و مرد در این رابطه دستگیر شدند.

رییس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان خراسان رضوی در پایان یادآور شد: در چند روز گذشته برای تعدادی از واحدهای صنفی متخلف اخطاریه تعطیلی صادر و ۲۲ واحد صنفی نیز پلمپ شدند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید