خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۹, 21st of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۷/۲۲ ساعت ۱۵:۳۰:۴۷

    خانه  > زندانیان  >  قطع تلفن و ممنوعیت ملاقات برای شبنم مددزاده

قطع تلفن و ممنوعیت ملاقات برای شبنم مددزاده

خبرگزاری هرانا – صبح امروز پنج شنبه بیست و دوم مهرماه، در اقدامی نامتعارف، شبنم مددزاده عضو دربند انجمن اسلامی دانشگاه تربیت معلم، به دستور معاونت زندان رجایی شهر از استفاده از تلفن و هر گونه ارتباط با خارج از زندان محروم شد.

به گزارش دانشجونیوز قطع تلفن و محرومیت از ملاقات برای شبنم مددزاده در حالی صورت می گیرد، که حدود دو ماه از انتقال این فعال دانشجویی به زندان رجایی شهر می گذرد. شبنم مددزاده که از ابتدای بازداشتش در اسفند ماه ۸٧، تا کنون اجازه ی استفاده از مرخصی را نداشته است پیش از این در بند نسوان زندان اوین به سر می برد. لازم به ذکر است که از بدو انتقال وی به رجایی شهر، فشارها بر این دانشجوی زندانی فزونی یافته است.

شبنم مددزاده که با وجود سن از بیماری هایی هم چون ناراحتی قلبی و دستگاه گوارشی شدیدا رنج می برد، در آخرین ملاقاتش با دادستان تهران، جعفری دولت آبادی، تقاضای مرخصی اش را مطرح کرده بود که دادستان در این رابطه قول مساعد به خانواده ایشان داده بودند. اما تنها پس از دوهفته از قول مساعد دادستان، در اقدامی نامتعارف، شبنم مددزاده به زندان رجایی شهر منتقل شد.

علیمحمدی، معاون زندان رجایی شهر، پس از ابلاغ شفاهی این حکم به این فعال دانشجویی دربند، در پاسخ به اعتراض وی عنوان کرده است که دلیلش را خودمان می دانیم و به او ارتباطی ندارد. وی همچنین به شبنم مددزاده اجازه داده است که در تماسی چند ثانیه ای از خانواده اش خداحافظی کند.

به گفته منابع آگاه وضعیت روحی و جسمی شبنم مددزاده پس از این اتفاق بسیار نگران کننده توصیف شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید