خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  یک عضو دیگر شورای شهر اهواز بازداشت شد

یک عضو دیگر شورای شهر اهواز بازداشت شد

یک عضو دیگر شورای شهر اهواز بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – یک عضو دیگر شورای شهر اهواز روز گذشته ،قبل از حضور در جمع خبرنگاران و برگزاری نشست خبری،بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، برادر این عضو شورای شهر اهواز اعلام کرد: ممبینی از فرماندار اهواز بدلیل انتشار نامه محرمانه شورای حل اختلاف در دادگاه شکایت کرده و گفته است: آقای ممبینی معتقدند جو منفی که علیه اعضای شورای شهر ایجاد شده و بنرهایی که در سطح شهر منتشر شده بدلیل علنی کردن رای محرمانه و غیرقطعی شورای حل اختلاف توسط فرماندار بوده است.

داریوش ممبینی عضو شورای شهر اهواز، روز گذشته، پیش از دومین کنفرانس مطبوعاتی خود در روز گذشته بازداشت شد.
او پیش از این یک کنفرانس مطبوعاتی با حضور خبرنگاران محلی خوزستان در دفتر کارش انجام داد و در آن به رای صادر شده توسط استاندار و شورای حل اختلاف خوزستان اعتراض کرد.

ممبینی در آن نشست گفته بود: نهاد شورا نهاد منتخب مردم است و صدها هزار رای مردم اهواز را بعنوان پشتوانه دارد و نمی توان به‌ راحتی این رای را باطل کرد.

او تاکید کرده بود: از مسئولان استان می خواهم تخلفات من را بصورت علنی در رسانه ها اعلام کنند.
هفته بعد وی یکبار دیگر خبرنگاران را به دفترش دعوت کرد اما پس از حضور خبرنگاران به انها گفت: بدلیل درخواست مسئولان از برگزاری این نشست معذور است. او یکبار دیگر دیروز خبرنگاران را دعوت کرد اما ساعتی پیش از برگزاری این نشست بازداشت شد.

بر اساس این گزارش ،داریوش ممبینی از جانبازان دفاع مقدس بوده که در دوره اول و سوم شورای شهر اهواز بیشترین رای مردم این شهر را از آن خود کرده است.

پیش از این خبرگزاری هرانا در خبری از بازداشت حسن زاده رئیس شورای شهر اهواز خبر داده بود.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید