خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  سهمیه تلفن زندانیان سیاسی در رجایی شهر کاهش یافت

سهمیه تلفن زندانیان سیاسی در رجایی شهر کاهش یافت

خبرگزاری هرانا – سهمیه تلفن زندانیان سیاسی زندان رجایی شهر به چند دقیقه در روز کاهش پیدا کرده است و از طرف دیگر این زندانیان برای یک تلفن یک دقیقه ای باید ساعت ها در صف بیاستند.

به گزارش کلمه، محدودیت تلفن برای زندانیان سیاسی رجایی شهر برای کنترل هرچه بیشتر مکالمات این زندانیان است. در همین حال زندانیان عادی که جرایمی چون قتل و قاچاق مواد مخدر مرتکب شده اند می توانند به هر اندازه که می خواهند از امکان تلفن استفاده کنند.

به گزارش برخی منابع، همچنین مسئولین زندان از زندانیان سیاسی خواسته اند شماره هایی را که قصد دارند با آنها تماس بگیرند ، نیز از قبل مشخص کنند و غیر از آن شماره ها، زندانیان نمی توانند با شماره دیگری تماس بگیرند که این موضوع با اعتراض این فعالان سیاسی و روزنامه نگاران زندانی روبه رو شده است.

داود سلیمانی، مسعود باستانی، احمد زیدآبادی، مهدی محمودیان ،عیسی سحرخیز ،منصور اسانلو ، رسول بداغی و حشمت الله طبرزدی و بهروز جاوید تهرانی از جمله زندانیان رجایی شهر هستند.

زندانیان سیاسی زندان رجایی شهر با اعتراض به این روند خواهان تغییر آن شده اند و گفته اند که سهمیه تلفنشان به حالت عادی برنگردد، آنها نیز واکنش نشان خواهند داد و اقدامات دیگری خواهند کرد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید