خبرگزاری هرانا

    خانه  > اعدام  >  حکم اعدام برای دو شهروند ساکن ورامین

حکم اعدام برای دو شهروند ساکن ورامین

خبرگزاری هرانا – طی روز های گذشته دادگاه کیفری استان تهران یک شهروند ساکن ورامین را به اعدام محکوم نموده است و حکم اعدام مرد جوان دیگری از ورامین نیز در دیوان عالی کشور مورد تایید قرار گرفت.

 

به گزارش فارس، حکم اعدام مرد جوانی که متهم است دختر بچه‌های کوچک را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده‌است از سوی شعبه ۷ دیوان عالی کشور تأیید شد.

 

“امین”- ۲۵ ساله که متهم است تعدادی از دختر بچه‌های کوچک را در منطقه ورامین ربود‌ه و مورد آزار و اذیت قرار داده ‌است از سوی شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی حسن تردست به اتهام تجاوز به عنف و آدم ربایی به ۲ بار اعدام، ۲۵ سال حبس، ۱۷۳ ضربه شلاق و پرداخت دیه محکوم شده بود که این حکم در دیوان عالی کشور نیز به تأیید شد.

هم چنین به گزارش ایران، فردی به نام “صفر” – ۲۸ ساله به اتهام قتل همسرش در ورامین به اعدام محکوم شد.

گفته می شود صفر به تازگی ازدواج کرده و پس از سو ظن و کشتن همسرش(قتل ناموسی) اقدام به خودکشی می نماید.

وی پس از نجات از مرگ با اعتراف به قتل گفت: فکر می‌کردم که همسرم به من خیانت می‌کند و به مرد دیگری علاقه دارد. بنابراین او را با دست‌هایم خفه کردم و سپس پشیمان شدم و تصمیم به خودکشی گرفتم که موفق نشدم.

وی در نهایت بر اساس شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران بر اساس تقاضای مجازات نماینده دادستانی و تقاضای قصاص پدر و مادر مقتول به اعدام محکوم شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید