خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۹, 6th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۳/۲۲ ساعت ۱۲:۲۲:۴۸

    خانه  > کارگران  >  رضا شهابی از اعضای هیئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد تهران بازداشت شد

رضا شهابی از اعضای هیئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد تهران بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – رضا شهابی از اعضای هیئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد تهران ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه ۲۲ خردادماه در محل کار خود دستگیر شد.

به گزارش منابع موثق کارگری، رضا شهابی که طی چند روز گذشته در استراحت پزشکی به سر می‌برد، صبح امروز در محل کار خود حاضر شد که مسئولین مربوطه به وی اعلام کردند به اداره مرکزی منتقل شده است و باید به آنجا برود.

به این ترتیب رضا شهابی به محل کار جدید خود مراجعه و کارت شروع به کار را در اداره مرکزی می‌زند که در همین هنگام از وی می‌خواهند به کارگزینی شرکت مراجعه نماید که پس از دقایقی حضور در کارگزینی، چهار مامور امنیتی به آنجا وارد شده و پس از بازداشت رضا شهابی، وی را همراه خود به منزل اش می‌برند و پس از تفتیش منزل، رضا شهابی را به نقطه نامعلومی منتقل می‌کنند.

مامواران، در مقابل خواست خانواده وی مبنی بر محل نگهداری رضا، اظهار می‌دارند خودمان در این زمینه تماس خواهیم گرفت.

رضا شهابی دومین عضو یئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد تهران و حومه است که در روزهای اخیر بازداشت می‌شود. روز چهارشنبه، سعید ترابیان، یکی از اعضای هیئت مدیره و مسئول روابط عمومی این تشکل کارگری نیز توسط چهار مامور امنیتی در منزل خود در تهران بازداشت شد. همچنین ظرف روزهای گذشته چند مامور امنیتی به درب منزل حبیب رضاپور از اعضای فعال سندیکای کارگران شرکت واحد مراجعه کرده‌اند اما نامبرده در منزل حضور نداشته است.

منصور اسانلو و ابراهیم مددی، رئیس و معاون هیئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد، دو عضو دیگر زندانی این تشکل کارگری به شمار می‌روند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید