خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  پیام‌های تسلیت تشکل های صنفی معلمان در مورد مرگ کارگران معدن یورت

پیام‌های تسلیت تشکل های صنفی معلمان در مورد مرگ کارگران معدن یورت

خبرگزاری هرانا ـ شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان سراسر کشور و کانون صنفی معلمان استان تهران در پیام‌های جداگانه حادثه دلخراش معدن یورت را تسلیت گفته‌اند. متن این دو بیانیه را در ادامه بخوانید.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، تشکل های صنفی معلمان، در پیام‌های جداگانه حادثه دلخراش معدن یورت را تسلیت گفته‌اند.

در پیام شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان سراسر کشور آمده است:

هنوز داغ سوختن کارگران در حادثه پلاسکو و یخ زدن کولبران، در دلهایمان تازه بود که خبر جان باختنِ معدن چیان گلستان، آتشی دوباره در دلهای مردم ایران نشاند.

بی گمان تا زمانی که برای مسئولان، توجه به منافع سیاسی و جناحی از مرگ و زندگیِ طبقات فرودست جامعه مهمتر باشد، چنین فجایعی دور از انتظار نیست.

شورای هماهنگی تشکلهای صنفی فرهنگیان، حادثه دلخراش مرگ کارگران معدن زمستان یورت گلستان را به کارگرانِ زحمتکش، خانواده آن عزیزان، معلمان و عموم مردم ایران تسلیت می گوید.

در عین حال، کانون صنفی معلمان استان تهران نیز در پیامی این ضایعه را تسلیت گفته است.

در این پیام می‌خوانیم:

مرگ مظلومانه کارگران معدن زمستان یورت گلستان، جامعه فرهنگیان را مانند سایر اقشار جامعه دچار تاثر و ناراحتی کرده است. از این رو لازم می دانیم تا مراتب همدردی و تالم معلمان را اعلام نماییم. و  آرزوی مغفرت برای آن عزیزان و  حمایت از خانواده های درگذشتگان را داشته باشیم.

همچنین امیداوریم اینگونه حوادث درسی گردد تا  استانداردهای ایمنی در محیط کار بصورت دقیق تری اجرا گردد تا شاهد اینگونه حوادث در محیط های کاری نباشیم.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید