خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  بیست و یکسال انتظار ساختن یک مدرسه؛ نامه اهالی روستای بگ بخش بزمان به مسئولان

بیست و یکسال انتظار ساختن یک مدرسه؛ نامه اهالی روستای بگ بخش بزمان به مسئولان

خبرگزاری هرانا – جمعی از اهالی روستای بگ بخش بزمان بخاطر اینکه ۲۱ سال است در این روستا جز مدرسه کپری مدرسه ای دیگر ساخته نشده است نامه ای سرگشاده نوشته اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کمپین فعالین بلوچ، شهروندان این روستا از مسئولان پرسیده اند: “آیا فرزندان شما هم در همچنین مدارسی درس می خوانند؟”

استاندار محترم استان سیستان و بلوچستان

مدیر کل محترم اداره آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان

معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر

بخشدار محترم بخش بزمان

ریاست محترم اداره آموزش وپرورش بخش بزمان

السلام علیکم و رحمه الله

آیا حق دانش آموزان روستای بگ بخش بزمان بعد از بیست و یک سال سابقه تحصیلی در این روستا یک مدرسه شش کلاسه نیست؟ در حالیکه فاصله این روستا با جاده ترانزیتی زاهدان ، بزمان فقط پنج کیلومتر است.

دانش آموزان این روستا به چه امیدی تحصیل کنند و با چه امکانات آموزشی اولیه به آینده خود و دولتمردان این نظام مقدس دلگرم و امیدوار باشند، آیا این تحصیل در کپری بی درو پیکر، وجدان کسی را نمی رنجاند؟ آیا فرزندان شما به همین وضع سر کلاس درس حاضر میشوند؟ و یا نه، با بهترین سرویس خصوصی ، ماشین ها کولر دار، بخاری دار، لباس فرم مخصوص، کیف و کفش خاص ، پول توجیبی، انواع تغذیه به سر کلاس می روند؟  اگر کمی احساس مسؤلیت باشد مظلومیت این دانش آموزان وجدان بیدار دلسوزان واقعی این نظام مقدس شکوهمند انقلاب اسلامی را که به خاطر خون پاک شهیدان پایدار است به فراموشی گذاشته نمیشود و به داد دانش آموزان بی سر پناه و بی امکانات آموزشی روستا بگ بخش بزمان رسیدگی میکنند.

با تشکر

اهالی بگ بخش بزمان

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید