خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  صادقی: بازداشت های اخیر موجی از نگرانی در جامعه برانگیخت

صادقی: بازداشت های اخیر موجی از نگرانی در جامعه برانگیخت

خبرگزاری هرانا ـ یک نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نسبت به برخی حوادث روزهای اخیر ازجمله بازداشت چند نفر از «مدیران کانال‌های تلگرامی اصلاح‌طلب» ابراز نگرانی کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، محمود صادقی نماینده مردم تهران و از اعضای هیات رییسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خواستار پرهیز جدی و عدم ورود این نهاد نظامی به دسته‌بندی‌های سیاسی شد و در عین حال تاکید کرد که بازداشت هم‌زمان گروهی از مدیران کانال‌های تلگرامی با گرایش‌های نزدیک به اصلاح‌طلبان و حامیان دولت موجی از نگرانی در جامعه نسبت به التزام عملی این نهاد به این سیاست‌ها را برانگیخته است.

در متن این نامه، آمده است:

“پاره‌ای حوادث در روزهای اخیر، ازجمله بازداشت هم‌زمان گروهی از مدیران کانال‌های تلگرامی با گرایش‌های نزدیک به اصلاح‌طلبان و حامیان دولت، که ظاهراً از سوی اطلاعات سپاه انجام گرفته، موجی از نگرانی در جامعه نسبت به التزام عملی این نهاد به این سیاست‌ها را برانگیخته است. این درحالی ‌است که بیشتر مجاری رسانه‌ای کشور، اعم از صداوسیما، خبرگزاری‌ها و نیز کانال‌های تلگرامی و دیگر شبکه‌های اجتماعی، بعضاً منتسب به سپاه پاسداران در حال فعالیت علیه اصلاح‌طلبان و حامیان دولت هستند.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید