خانه  > کارگران  >  اخراج ۱۸ کارگر شرکت بهنوش گچساران

اخراج ۱۸ کارگر شرکت بهنوش گچساران

خبرگزاری هرانا ـ ۱۸ کارگر باسابقه شرکت بهنوش گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد از سوی مدیریت این کارخانه اخراج شدند. اخراج شدگان خودشان را اغلب متاهل، مستاجر و سرپرست خانواده های چند نفره نامیده اند که باگذشت سال های سال کار و تلاش در شرکت بهنوش گچساران، اکنون نمی دانند ادامه راه زندگی شان را چگونه بگذرانند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، در روز هفتم آذرماه ۱۳۹۵ مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت بهنوش گچساران در نامه ای به رئیس اداره کار، تعاون و امور اجتماعی این شهرستان اعلام کرد که بزودی ۱۸ کارگر خود را تعدیل می کند.

در این نامه چنین عنوان شده:

ریاست محترم اداره کار، تعاون و امور اجتماعی شهرستان گچساران

احتراما بدینوسیله به استحضار می رساند که باتوجه به شرایط موجود در این فصل سال و افت فروش و تولید به علت تقاضای پایین بازار و عدم امکان هزینه های جاری از قبیل هزینه آب، برق، گاز، مواد اولیه و حقوق پزسنلی، شرکت بهنوش اقدام به تعدیل نیرو به تعداد ۱۸ نفر از تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ نموده است. لذا مراتب جهت اطلاع و هرگونه اقدام مقتضی به حضورتان اعلام می گردد. قبلا از بذل توجه و عنایات جنابعالی تشکر و قدردانی میگردد.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره 

متاسفانه بعد از گذشت ۲ ماه از ارسال این نامه، اکنون ۱۸ کارگر شرکت بهنوش گچساران در این فصل سرد و در آستانه تعطیلات نوروزی از کار بیکار شده اند و باید منتظر گذراندن تعطیلاتی سخت و نگران کننده باشند.

آنان در نامه ای از “غلامرضا تاج گردون” نماینده گچساران و باشت در مجالس نهم و دهم شورای اسلامی خواسته اند به وضعیت آنها رسیدگی شود تا در این فصل سرد، نشاط زندگی شان یخ نزند.

اخراج شدگان خودشان را اغلب متاهل، مستاجر و سرپرست خانواده های چند نفره نامیده اند که باگذشت سال های سال کار و تلاش در شرکت بهنوش گچساران، اکنون نمی دانند ادامه راه زندگی شان را چگونه بگذرانند.

در میان اخراج شدگان نیز اسامی خانم هایی دیده می شود که گفته اند دارای مشکلات اقتصادی خاص هستند و شایسته است مسئولان استانی و شهرستانی برای بازگشت به کارشان تدبیری بیندیشند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید