خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  جمعی از فعالان سیاسی و کنشگران مدنی؛ کبودوند را آزاد کنید

جمعی از فعالان سیاسی و کنشگران مدنی؛ کبودوند را آزاد کنید

خبرگزاری هرانا ـ جمعی از فعالان شناخته شده سیاسی و کنشگران مدنی با انتشار نامه یی خواهان آزادی محمد صدیق کبودوند، فعال حقوق بشری دربند شدند. امضا کنندگان نامه همچنین از آقای کبودوند خواستند تا به اعتصاب غذای خود پایان دهد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از آژانس خبری موکریان، جمعی از کنتشگران سیاسی و مدنی با انتشار نامه ای از آقای کبودوند خواستند به اعتصاب غذای خود پایان دهد، انها بر آزادی فوری این فعال حقوق بشر تاکید کردند.

متن نامه ی مذکور به این شرح است:

به وجدانهای بیدار

قریب به یک ماه است که روزنامه نگار و کنشگر شناخته شده ی حقوق بشر محمد صدیق کبودوند در اعتراض به پرونده جدید قضایی و محاکمه چند باره دست به اعتصاب غذا زده است.

ما جمعی از کنشگران سیاسی،مدنی و حقوق بشری از مسوولان قضایی انتظار داریم با توجه به شرایط وخیم جسمانی آقای کبودوند وبیماری صعب العلاج فرزندش ونیز سپری نمودن بیش از نیمی از محکومیت ده و نیم ساله اش شرایط آزادی این روزنامه نگار و فعال حقوق بشر فراهم شود.

ما به عنوان جمعی از فعالان سیاسی،مدنی و حقوق بشری مصرانه از جناب آقای محمد صدیق کبودوند می خواهیم به اعتضاب غذای خود پایان دهد و خانواده ،بستگان و انسان دوستان را از نگرانی برهاند.

۱- دکترمحمد ملکی

۲-اسماعیل مفتی زاده

۳-نسرین ستوده

۴-محمد نوری زاد

۵-مهندس فریبرز رییس دانا

۶-مهندس کورش زعیم

۷-مهندس کیوان صمیمی

۸-دکترسهراب زنگنه

۹-عباس جمالی

۱۰-هادی ادب

۱۱-مسعود کردپور

۱۲-اجلال قوامی

۱۳-دکتر رئوف کریمی

۱۴-احمد حبیبی

۱۵-بهروز زارعی

۱۶-علی اردلان

۱۷-دکترشاهو کردستانی

۱۸-دکتر صالح موکری

۱۹-دکتر مینو شجیعی

۲۰-گیتی پورفاضل

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید