خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, 23rd of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۱۱/۱۰ ساعت ۱:۵۰:۵۶
خبرگزاری هرانا

   آخرین مطالب

آزادی یک شهروند بازداشت شده در سنندج همزمان با بازداشت یک تن دیگر

خبرگزاری هرانا – علی الله ویسی شهروند بازداشت شده در سنندج پس از پایان بازجویی ها آزاد شده و همزمان یک شهروند دیگر به نام ولی نصیری توسط . . .

نود و پنجمین شماره از ماهنامه خط صلح منتشر شد

خبرگزاری هرانا – نود و پنجمین شماره از ماهنامه خط صلح به کوشش مدافعان حقوق بشر و جمعی از کنشگران مدنی منتشر شد. پرونده ویژه این شماره از . . .

کامران جعفری، زندانی سیاسی از زندان ارومیه آزاد شد

خبرگزاری هرانا – کامران جعفری، زندانی سیاسی محبوس در زندان ارومیه، امروز جمعه از زندان آزاد شد. این زندانی پیشتر به اتهام عضویت در احزاب مخالف نظام به . . .

بی حجابی و موسیقی؛ بازداشت یک روحانی پس از برگزاری مراسم در گچساران

خبرگزاری هرانا – احسان جابرزاده، روحانی گچسارانی روز گذشته در پی برگزاری مراسم روز پدر توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد. گفته می شود تعدادی از روحانیون از جمله . . .

اجرای یک حکم اعدام و رهایی از اعدام ۳ زندانی در زنجان و داراب

خبرگزاری هرانا – سه زندانی متهم به قتل در شهرستانهای داراب و زنجان، با رضایت اولیای دم از مرگ رهایی یافتند. همچنین حکم اعدام یک زندانی متهم به . . .

ماموریت گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران تمدید شد

خبرگزاری هرانا – شورای حقوق بشر سازمان ملل روز جمعه با رای مثبت به قطعنامه پیشنهادی کشور سوئد، ماموریت جاوید رحمان، گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران . . .

اسید پاشی به یک مرد در کرمانشاه

خبرگزاری هرانا – فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت که مردی در این شهر توسط فردی از نواحی مختلف اعضای بدن مورد اسید پاشی قرار گرفته و فرد اسید . . .

بازداشت دو شهروند توسط نیروهای امنیتی در بوکان

خبرگزاری هرانا – روز چهارشنبه دو شهروند اهل شهرستان بوکان توسط نیروهای اداره اطلاعات این شهر بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند. به گزارش خبرگزاری هرانا به . . .

بازداشت یک شهروند توسط نیروهای امنیتی در اهواز

خبرگزاری هرانا – روز پنجشنبه، یک شهروند عرب اهل اهواز توسط ماموران امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان . . .

حواشی مراسم نوروز؛ بازجویی از کیومرث امیری توسط نهادهای امنیتی

خبرگزاری هرانا – کیومرث امیری کله جویی، شاعر کرمانشاهی در جریان برگزاری مراسم نوروزی در بخش فیروزآباد کرمانشاه طی روزهای اخیر توسط اداره اطلاعات کرمانشاه، اطلاعات سپاه و . . .

گزارشی از آخرین وضعیت احمد مندا، زندانی سیاسی در زندان ارومیه

خبرگزاری هرانا – احمد مندا، زندانی سیاسی محبوس در زندان ارومیه از سال ۹۵ در حال سپری کردن دوران محکومیت قطعی ۵ ساله خود در این زندان است. . . .

محکومیت چهار شهروند کرد به ۱۷ سال حبس، همزمان با بازداشت سه شهروند دیگر

خبرگزاری هرانا – یک شهروند در ارومیه و ۳ شهروند در مریوان توسط دادگاه های انقلاب این شهرستان‌ها جمعا به ۱۷ سال حبس محکوم شدند. همچنین در آستانه . . .

فقدان ایمنی کار؛ مرگ و مصدومیت ۴ کارگر در زاهدان

خبرگزاری هرانا – طی روز جاری، در سایه فقدان ایمنی محیط کار، ۴ کارگر در زاهدان بر اثر سقوط در چاه دچار حادثه شدند. در این حادثه ۱ . . .

مرگ و مصدومیت ۴ کولبر در مناطق مرزی کرمانشاه، کردستان و ارومیه

خبرگزاری هرانا – سه کولبر در مناطق مرزی شهرستانهای کرمانشاه، کردستان و ارومیه در پی شلیک نیروهای مرزبانی در روزهای پایانی سال ۹۷ زخمی شدند و یک کولبر . . .

آزادی دو شهروند بازداشتی همزمان با بازداشت یک شهروند دیگر در اهواز

خبرگزاری هرانا – روز چهارشنبه، یک شهروند عرب اهل اهواز توسط ماموران امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. همچنین دو شهروند اهل شهرستان حمیدیه که در . . .

حسن صبحی پور در اهواز بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – حسن صبحی پور از اعضای موسسه فرهنگی نصر، ساعاتی پیش در شهر اهواز توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد. از سرنوشت این شهروند پس از دستگیری . . .

به اتهام نشر اخبار؛ محمدصابر ملک رئیسی به ۶ ماه حبس بیشتر محکوم شد

خبرگزاری هرانا – محمدصابر ملک رئیسی، زندانی سیاسی تبعیدی در زندان اردبیل در حالی که نهمین سال از دوره محکومیت ۱۵ ساله خود را بصورت تبعیدی در زندان . . .

فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت یک کارگر در کرمان

خبرگزاری هرانا – روز گذشته، در سایه فقدان ایمنی محیط کار، یک کارگر ساختمانی در کرمان بر اثر گودبرداری غیر ایمن دچار مصدومیت شد. ایران در زمینه رعایت . . .

محمدعلی طاهری، به مرخصی کوتاه مدت اعزام شد

خبرگزاری هرانا – محمدعلی طاهری، بنیانگذار عرفان حلقه و زندانی محبوس در زندان اوین، شب گذشته و در آستانه سال جدید به مرخصی کوتاه مدت اعزام شد. به . . .

نامه برزان محمدی؛ ادامه اعتصاب غذای دو زندانی سیاسی در زندان تهران بزرگ

خبرگزاری هرانا – برزان محمدی و علیرضا شیرمحمدعلی، دو رندانی سیاسی محبوس در زندان تهران بزرگ که از روز ۲۳ اسفندماه در اعتراض به وضعیت نامناسب نگهداری در . . .

اعدام یک زندانی در زندان شیروان

خبرگزاری هرانا – روز شنبه، یک زندانی که با اتهام “قتل” به اعدام محکوم شده بود در زندان شیروان اعدام شد. به گزارش هرانا به نقل از سازمان . . .

حواشی مراسم نوروز؛ بازداشت دو شهروند در استان لرستان

خبرگزاری هرانا – دو شهروند از اهالی بخش کاکاوند از توابع استان لرستان روز جاری توسط نیروهای اطلاعات سپاه بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده اند. گفته . . .

عفو و تخفیف مجازات بیش از ۹۴ هزار زندانی به مناسبت ۲۲ بهمن

خبرگزاری هرانا – رئیس سازمان زندان های کشور از از عفو و تخفیف مجازات ۹۴ هزار و ۲۶۳ زندانی در جریان سالروز ۲۲ بهمن تا ۲۷ اسفندماه خبر . . .

معرفی یک متهم به حیوان آزاری به مراجع قضایی در لاهیجان

خبرگزاری هرانا – در پی انتشار تصاویری در فضای مجازی در خصوص به دار کشیدن یک قلاده شغال در لاهیجان، فرد حیوان آزار شناسایی و به مراجع قضایی . . .

خبرگزاری هرانا