خبرگزاری هرانا
خبرگزاری هرانا

   آخرین مطالب

دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرکزاری هرنا – طی روزهای گذشته و امروز، جمعی از رانندگان سرویس مدارس گچساران در مقابل ساختمان فرمانداری این شهرستان، تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در ساختمان فارابی . . .

مرگ و مصدومیت ۴ کارگر در سایه فقدان ایمنی کار

خبرگزاری هرانا – روز گذشته و امروز در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، ۴ کارگر طی سه حادثه جداگانه در شهرهای خدا بنده ، شبستر و . . .

بخشش ۶ زندانی محکوم به اعدام

خبرگزاری هرانا – شش زندانی که پیشتر از بابت اتهام “قتل” در شهرهای، کرج، نیشابور، کرمان و اندیمشک طی پرونده های جداگانه به اعدام محکوم شده بودند، با . . .

معوقات مزدی کارگران ۲ واحد صنفی و بیش از ۲ هزار کارگر در خراسان شمالی

خبرگزاری هرانا  – کارگران شاغل در دو واحد صنفی از جمله کارگران شهرداری منطقه سه اهواز و کارخانه آزمایش مرودشت مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند. همچنین دو هزار . . .

طرح تشدید مجازات اسیدپاشی در مجلس اصلاح شد

خبرگزاری هرانا –  طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن بار دیگر در مجلس شورای اسلامی تصحیح شد. ماه گذشته نیز نیز برخی . . .

پرویز نوری و صفر نوری با تودیع قرار از زندان ارومیه آزاد شدند

خبرگزاری هرانا – پرویز نوری و صفر نوری دو شهروند بازداشتی روز گذشته با تودیع قرار وثیقه و تا پایان مراحل دادرسی از زندان ارومیه آزاد شدند. این . . .

آشخانه؛ یک دانش آموز در پی تنبیه بدنی راهی بیمارستان شد

خبرگزاری هرانا – یک دانش آموز در شهر آشخانه به دلیل تنبیه بدنی توسط سرپرست خوابگاه بیهوش شده و راهی بیمارستان شد. بهمن صفرپور، مدیر آموزش و پرورش . . .

حذف اتهام “افساد فی الارض” از کیفرخواست چهار تن از متهمان پرونده فعالان محیط زیست

خبرگزاری هرانا – محمدحسین آقاسی، وکیل دادگستری از حذف اتهام “افساد فی الارض” از کیفرخواست چهار تن از متهمان پرونده فعالان محیط زیست بازداشتی خبر داد. به گفته . . .

صدور حکم جایگزین حبس برای ۳ متهم در خراسان شمالی و اصفهان

خبرگزاری هرانا – رضا علوی مطلق، رئیس شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ فاروج از صدور حکم جایگزین حبس برای دو متهم در این شهرستان خبر داد. براساس این . . .

حکم ۲۳ سال و ۹ ماه حبس کیومرث مرزبان تائید شد

خبرگزاری هرانا – حکم دادگاه انقلاب تهران مبنی بر ۲۳ سال و ۹ ماه حبس تعزیری علیه کیومرث مرزبان، نویسنده و طنزنویس در مرحله تجدید نظر عینا تائید . . .

مجتبی پروین بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – مجتبی پروین روز جاری توسط نیروهای امنیتی در منزل پدری خود در اردبیل بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. وی پیشتر توسط دادگاه کیفری . . .

اسیدپاشی به یک زوج در خمام

خبرگزاری هرانا – علی رمضانی، فرمانده انتظامی رشت از اقدام به اسیدپاشی به یک زوج در بلوار معلم شهر خمام از توابع شهرستان رشت طی هفته گذشته خبر . . .

بازداشت یک شهروند توسط نیروهای امنیتی در قصرقند

خبرگزاری هرانا – یک شهروند اهل قصرقند هفته گذشته توسط مامورین اداره اطلاعات این شهر بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده است. به گزارش خبرگزاری هرانا، به . . .

دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز شماری از کارگران مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در مقابل ساختمان مدیریت این شرکت و جمعی از کارکنان مترو تهران در مقابل ساختمان . . .

حداقل دو نفر در تجمعی در تهران بازداشت شدند

خبرگزاری هرانا – روز جاری در جریان یک تجمع اعتراضی که در ارتباط با تحولات اخیر منطقه، در تهران برگزار شده بود، دستکم دو شهروند ازجمله محمدمحسن موسوی . . .

معوقات مزدی کارگران خدماتی شهرداری اهواز

خبرگزاری هرانا_ جمعی از کارگران خدماتی شهرداری منطقه یک اهواز در استان خوزستان از عدم پرداخت مطالبات مزدی ۳ ماهه خود خبر داده و اعلام کردند که جدا . . .

مرگ و مصدومیت ۹ کارگر در سایه فقدان ایمنی کار

خبرگزاری هرانا – روز گذشته و امروز در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، ۹ کارگر طی پنج حادثه جداگانه در شهرهای تربت حیدریه، بوکان، قزوین، لوشان . . .

شاپور احسانی راد، فعال کارگری به ۶ سال حبس محکوم شد

خبرگزاری هرانا – شاپور احسانی راد، فعال کارگری توسط دادگاه انقلاب تهران به ۶ سال حبس و ۲ سال تبعید به سیستان و بلوچستان محکوم شد. وی همچنین . . .

صدور حکم شلاق برای یک متهم در تهران

 خبرگزاری هرانا – یک متهم در تهران توسط دادگاه کیفری این استان به اتهام داشتن رابطه خارج از ازدواج به ۵ سال زندان و ۹۹ ضربه شلاق محکوم . . .

با مخالفت دادستان تهران، درخواست آزادی مشروط محمود بهشتی لنگرودی رد شد

خبرگزاری هرانا – درخواست آزادی مشروط محمود بهشتی لنگرودی، فعال صنفی و سخنگوی کانون صنفی معلمان تهران توسط دادستان تهران رد شد. این درحالی است که به گفته . . .

اجرای حکم اعدام یک زندانی در زندان بندرعباس

خبرگزاری هرانا – سحرگاه امروز حکم یک زندانی که پیشتر از بابت اتهام “تجاوز به عنف” به اعدام محکوم شده بود در زندان بندرعباس اجرا شد. به گزارش . . .

تداوم بازداشت و بی‌خبری از وضعیت محمد داوری، فعال مدنی اهل دهدشت

خبرگزاری هرانا – محمد داوری، فعال مدنی اهل دهدشت با گذشت بیش از یک هفته از زمان دستگیری کماکان در بازداشت و بی‌خبری به سر می برد. پیگیری . . .

بازداشت یک طلبه اهل سنت در چابهار

خبرگزاری هرانا – یک طلبه اهل سنت بلوچ در تاریخ ۷ مهرماه توسط مامورین اداره اطلاعات چابهار بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده است. با گذشت ۱۲ . . .

انفجار مین در بستان یک کشته و دو زخمی بر جای گذاشت

خبرگزاری هرانا – ظهر امروز بر اثر انفجار یک مین بر جای مانده از جنگ ایران و عراق در جاده جنگل امقر شهرستان بستان یک شهروند کشته و . . .

خبرگزاری هرانا