خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, 24th of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۱۱/۱۰ ساعت ۱:۵۰:۵۶
خبرگزاری هرانا

   آخرین مطالب

مرگ و مصدومیت ۶ کارگر در سایه فقدان ایمنی کار

خبرگزاری هرانا – امروز پنجشنبه، در سایه فقدان ایمنی محیط کار، ۶ کارگر در شهرهای چمستان، کوار و شوش دچار حادثه شدند. بر اثر این حوادث ۱ کارگر . . .

بازداشت دستکم ۳۰ نفر در گرگان حین تمرین یوگا به بهانه “پوشش نامناسب”

خبرگزاری هرانا – امروز در گرگان دستکم ۳۰ شهروند در حین تمرین یوگا در یک منزل مسکونی به بهانه آنچه که “پوشش نامناسب” تلقی شده بازداشت شدند. به . . .

بازداشت یک شهروند توسط نیروهای امنیتی در خوزستان

خبرگزاری هرانا – روز جاری، یک شهروند اهل شهرستان شادگان در استان خوزستان توسط نیروهای امنیتی این شهر بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده است. به گزارش . . .

روزه خواری؛ پلمپ ۹۳ واحد صنفی و بازداشت ۴۱۲ تن در کرمانشاه و کوهدشت

خبرگزاری هرانا – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از تذکر به ۸۰۰ واحد صنفی و پلمپ ۸۷ واحد “بی توجه به تذکرهای پلیس” در نیمه اول ماه . . .

“کلیسای انجیلی” آشوریان در تبریز با فشار نیروهای امنیتی تعطیل شد

خبرگزاری هرانا – روز پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، نیروهای امنیتی شهر تبریز به یک کلیسای مسیحیان آشوری به نام “کلیسای انجیلی” رفتند و پس از تعویض قفل‌ها از . . .

بازداشت شدگان روز جهانی کارگر؛ قرار منع تعقیب ناصر محرم زاده صادر شد

خبرگزاری هرانا – قرار منع تعقیب ناصر محرم زاده، از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه توسط دادسرای اوین صادر شد. آقای محرم زاده در . . .

نود و هفتمین شماره از ماهنامه خط صلح منتشر شد

خبرگزاری هرانا – نود و هفتمین شماره از ماهنامه خط صلح به کوشش مدافعان حقوق بشر و جمعی از کنشگران مدنی منتشر شد. پرونده ویژه این شماره از . . .

صفحات شخصی شماری از خوانندگان و نوازندگان ایرانی در اینستاگرام مسدود شد

خبرگزاری هرانا – حساب شخصی تعدادی از خوانندگان و نوازندگان ایرانی در اینستاگرام، به دستور مقامات قوه قضاییه به دلیل آنچه “انتشار محتوای مجرمانه” خوانده شده است، مسدود . . .

مخالفت با درخواست آزادی مشروط ویدا موحد، از معترضان حجاب اجباری

خبرگزاری هرانا – پیام درفشان، وکیل مدافع ویدا موحد، از معترضان به حجاب اجباری از عدم موافقت سرپرست دادسرای ارشاد با درخواست آزادی مشروط موکل خود خبر داد. . . .

چهار متهم در قزوین به ۱۷۸ ضربه شلاق محکوم شدند

خبرگزاری هرانا – دادستان عمومی و انقلاب قزوین، از صدور احکام اولیه متهمان پرونده یکی از شهرداری ها در این استان خبر داد. بر اساس این احکام، چهار . . .

احراز هویت ۴ تن دیگر از شهروندان بازداشت شده در اهواز در حین برگزاری نماز تراویح

خبرگزاری هرانا – هویت چهار تن دیگر از شهروندان اهل سنت که پیشتر در شهر اهواز بازداشت شده بودند احراز شد. ساعات پایانی روز دوشنبه تعدادی از شهروندان . . .

مخالفت با حجاب اجباری؛ حکم جزای نقدی لیلا میرغفاری اجرا شد/ سند

خبرگزاری هرانا – حکم صادره علیه لیلا میرغفاری، فعال مدنی مبنی بر پرداخت جریمه نقدی روز سه‌شنبه در شعبه دوم اجرای احکام دادگاه کیفری ناحیه ۲۱ تهران (دادسرای . . .

انتقال مجدد یک متهم سیاسی از زندان ارومیه به بازداشتگاه اداره اطلاعات

خبرگزاری هرانا – یک شهروند اهل ارومیه به نام نعمت صمدی در تاریخ ۲ اردیبهشت ماه سال جاری توسط نیروهای امنیتی بازداشت و پس از ۱۳ روز به . . .

جلوگیری از ورود نوازندگان زن به یک جشن خیریه در قزوین

خبرگزاری هرانا – شب گذشته به دستور رئیس دانشگاه آزاد قزوین از ورود نوازندگان زن “گروه پاتتیک” به روی صحنه یک جشن خیریه در این شهر جلوگیری شد. . . .

یک زندانی در ملا عام در همدان اعدام شد

خبرگزاری هرانا – سحرگاه امروز، یک زندانی به نام “مهدی چراغی فر” که پیشتر از بابت اتهام “محاربه از طریق سرقت مسلحانه” توسط شعبه دوم دادگاه انقلاب شهرستان . . .

جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات مهدی گنج بخش برگزار شد

خبرگزاری هرانا – مهدی گنج بخش، از اهالی شهرستان کلات در استان خراسان رضوی در رابطه با اتهامات مطروحه از سوی وزارت اطلاعات در دادگاه این شهرستان حضور . . .

دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روز گذشته و امروز، جمعی از کارگران حفاظت جنگل مازندران، گروهی از کارگران فصلی نی‌بر مجتمع کشت و صنعت هفت تپه و شماری از کارگران . . .

تایید حکم اعدام یک زندانی در دیوان عالی کشور

خبرگزاری هرانا – حکم اعدام یک زندانی که پیشتر از بابت اتهامات مربوط به “مواد مخدر” توسط شعبه یک دادگاه انقلاب کرمان به اعدام محکوم شده بود، در . . .

یک قربانی کودک همسری؛ شب‌ها از سایه همسرم می‌ترسم

خبرگزاری هرانا – یک زن تبعه افغانستان ساکن مشهد که در سن ۱۲ سالگی با یک مرد متاهل ۲۲ ساله ازدواج کرده است. می گوید همسرش به مواد . . .

آتش سوزی و اعتصاب در سلول؛ چهار زندانی در زندان ارومیه مصدوم شدند

خبرگزاری هرانا – ساعتی پیش در پی بروز آتش سوزی در یکی از سلول‌های انفرادی زندان ارومیه چهار زندانی مصدوم شدند. این چهار زندانی طی روزهای گذشته در . . .

آزادی ۲ شهروند بازداشت شده در پیرانشهر و تداوم بازداشت ۲ تن دیگر

خبرگزاری هرانا – روز دوشنبه دو تن از چهار عضو بازداشت شده یک خانواده پیرانشهری که در اسفندماه سال گذشته توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بودند، با تودیع . . .

تداوم بازداشت حسن سعیدی، عضو سندیکای شرکت واحد

خبرگزاری هرانا – صالح نیکبخت، وکیل کارگران سندیکای شرکت واحد از تداوم بازداشت حسن سعیدی، فعال کارگری و عضو این سندیکا که در جریان تجمع روز جهانی کارگر . . .

جلسه بازپرسی محمدحسین سپهری برگزار شد / سند

خبرگزاری هرانا – جلسه بازپرسی محمد حسین سپهری، معلم اهل مشهد طی روز جاری در دادسرای عمومی و انقلاب این شهر برگزار شد. وی در تاریخ ۲۸ اردیبهشت . . .

مسعود کاظمی، روزنامه نگار بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – مسعود کاظمی، روزنامه نگار و سردبیر ماهنامه صدای پارسی بازداشت و به زندان اوین منتقل شد. بازداشت وی صبح روز جاری پس از اضافه شدن . . .

خبرگزاری هرانا