خانه  > slide, اصناف  >  به دلیل عدم رعایت حجاب؛ یک کافه رستوران در تهران پلمب شد

به دلیل عدم رعایت حجاب؛ یک کافه رستوران در تهران پلمب شد

خبرگزاری هرانا – روز سه شنبه نوزدهم تیرماه، کافه رستوران “جو زد” به دلیل عدم رعایت حجاب اجباری مشتریان، توسط نهادهای نظارتی پلمب شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، یک کافه رستوران در تهران پلمب شد.

یک منبع مطلع ضمن تایید این خبر به هرانا گفت: “روز سه شنبه نوزدهم تیر ۱۴۰۳، این واحد صنفی به دلیل عدم رعایت حجاب توسط مشتریانی که در انتظار رونمایی از محصولی جدید بودند، توسط نهادهای نظارتی پلمب شد. همچنین در رابطه با برگزاری این رویداد در روز انتخابات ریاست جمهوری، پرونده قضایی تشکیل و یکی از مدیران کافه به دادسرا احضار شده است.”

کافه رستوران مذکور واقع در منطقه قیطریه تهران است.

صف پرشمار مشتریان این محل برای رونمایی از یک نوشیدنی جدید در روز جمعه پانزدهم تیرماه، توسط کاربران فضای مجازی با تعداد رای دهندگان انتخابات ریاست جمهوری در همان روز مقایسه شد و ویدیوی مربوطه به طور گسترده انتشار یافت. صفحه اینستاگرام این کافه رستوران، به دلیل انتشار ویدیوی مذکور مسدود شده بود.

همچنین صفحه اینستاگرام پیلبان، شرکتی که در ایده پردازی و تبلیغات نوشیدنی جدید با این کافه رستوران همکاری داشت، در پی انتشار ویدیوی مذکور به دستور مقام قضایی مسدود شد.

هر ساله تعداد قابل توجهی از اماکن کسب، به دلایل مختلفی از قبیل عدم رعایت “حجاب اجباری” و “شئونات اسلامی” توسط مراجعه کنندگان یا متصدیان، اجرای موسیقی زنده، رقص و پایکوبی توسط مراجع ذی ربط پلمب می شوند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید