خانه  > slide, زندانیان  >  تمدید قرار بازداشت؛ گزارشی از آخرین وضعیت وفا احمدپور و دانیال مقدم در زندان عادل آباد شیراز

تمدید قرار بازداشت؛ گزارشی از آخرین وضعیت وفا احمدپور و دانیال مقدم در زندان عادل آباد شیراز

خبرگزاری هرانا – وفا احمدپور، معروف به “وفادار” و دانیال مقدم، خواننده علیرغم گذشت بیش از چهل روز از زمان دستگیری، کماکان بصورت بلاتکلیف در زندان عادل آباد شیراز بسر میبرند. اخیرا قرار بازداشت آنها به مدت یک ماه دیگر تمدید شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، وفا احمدپور و دانیال مقدم در بازداشت بسر میبرند.

آقایان احمدپور و مقدم علیرغم گذشت ۴۴ روز از زمان بازداشت، کماکان بصورت بلاتکلیف در زندان عادل آباد شیراز بسر میبرند. به تازگی قرار بازداشت آنها به مدت یک ماه دیگر تمدید شده است.

وفا احمدپور، معروف به “وفادار” و دانیال مقدم، خواننده، در تاریخ بیستم اردیبهشت ماه، توسط نیروهای امنیتی در شیراز بازداشت و به بازداشتگاه اداره اطلاعات شیراز موسوم به پلاک ۱۰۰ منتقل شدند. این افراد مدتی بعد به بازداشتگاه مرکزی زندان این شهر واقع در زندان عادل آباد انتقال داده شدند.

وفا احمدپور دامناب معروف به وفادار، خواننده رپ اعتراضی در تاریخ پانزدهم بهمن ماه سال گذشته، توسط نیروهای امنیتی در منزل خود بازداشت و در تاریخ سی بهمن همان سال با تودیع وثیقه از زندان اوین آزاد شد. او سپس توسط دادگاه انقلاب از بابت اتهام تبلیغ علیه نظام به یک سال حبس محکوم شد.

دانیال مقدم نیز پیش از این به دلیل فعالیت های اعتراضی از طریق خوانندگی و انتشار آهنگ، سابقه احضار و برخوردهای قضایی را داشته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید