خانه  > زندانیان  >  تداوم بازداشت و بی خبری از وضعیت عمر درستاران در راسک

تداوم بازداشت و بی خبری از وضعیت عمر درستاران در راسک

خبرگزاری هرانا – عمر درستاران، شهروند ساکن راسک علیرغم گذشت چهل روز از زمان دستگیری، کماکان در بازداشت و بلاتکلیفی بسر میبرد. بی خبری از سرنوشت این طلبه مدرسه دینی شهر پیشین، افزایش نگرانی های خانواده وی را در پی داشته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از حال وش، عمر درستاران همچنان در بازداشت بسر میبرد.

براساس این گزارش، تاکنون پیگیری‌ های خانواده و نزدیکان آقای درستاران از مراجع امنیتی و قضایی بی نتیجه بوده است و مسئولان مربوطه از ارائه جزییات در خصوص وضعیت این شهروند و محل نگهداری وی خودداری میکنند. بی خبری از وضعیت این شهروند افزایش نگرانی های خانواده وی را در پی داشته است.

عمر درستاران، ۲۵ ساله و طلبه مدرسه دینی شهر پیشین در تاریخ بیست فروردین امسال توسط نیروهای امنیتی در شهرستان راسک بازداشت شد.

همزمان فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، این فرد را متهم به تحریک احساسات عمومی، توهین به پلیس و هتک حرمت مامورانی دانست که در جریان درگیری نیروهای انتظامی با افراد مسلح در شهرستان سیب و سوران به قتل رسیدند.

برخی از کانال های نزدیک به نهادهای امنیتی همچون صابرین نیوز، با انتشار تصویری از این شخص اعلام کردند که وی با خندیدن از صحن برجای مانده از این درگیری منجر به قتل، عبور کرده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید