خانه  > اصناف, اندیشه و بیان, سایر گروهها  >  درگیری در پی “امر به معروف”؛ تعدادی واحد صنفی پلمب و چند شهروند بازداشت شدند

درگیری در پی “امر به معروف”؛ تعدادی واحد صنفی پلمب و چند شهروند بازداشت شدند

خبرگزاری هرانا – دخالت یک فرد تحت عنوان “امر به معروف” در نوع پوشش چند نفر در اصفهان به بروز درگیری میان آنها انجامید. سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری چند شهروند و پلمب چند واحد صنفی در این رابطه خبر داد. کارشناسان بسیاری همواره مسئله امر به معروف را دخالت در حوزه شخصی زندگی افراد و متضمن رواج بی قانونی و خشونت دانسته و نسبت به آن هشدار داده اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، دخالت یک فرد تحت عنوان “امر به معروف” در نحوه پوشش چند شهروند در اصفهان منجر به درگیری میان آنها شد.

سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان، با انتشار اطلاعیه ای از دستگیری تمامی عوامل دخیل در ضرب و شتم یک آمر به معروف در میدان نقش جهان و پلمب تعدادی واحد صنفی در این رابطه خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: به دنبال ضرب و شتم آمر به معروف در میدان نقش جهان اصفهان، شناسایی عوامل دخیل در دستور کار قرار گرفت و با رصدهای فنی و اطلاعاتی نهایتاً تمامی عوامل دخیل توسط نیروهای امنیتی در سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی اصفهان در کمتر از سی و شش ساعت دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند. همچنین با توجه به حضور برخی متصدیان واحدهای صنفی در جریان درگیری، آنها نیز دستگیر و واحدهای صنفی مربوطه پلمب شدند.

در گزارش مذکور به هویت و محل نگهداری این شهروندان اشاره ای نشده است.

کارشناسان بسیاری همواره مسئله امر به معروف را دخالت در حوزه شخصی زندگی افراد و متضمن رواج بی قانونی و خشونت دانسته و نسبت به آن هشدار داده اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید