خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز شنبه یازدهم فروردین ماه، شماری از مالباختگان مجتمع تجاری تفریحی گلباران دزفول در مقابل ساختمان این مجتمع تجمع کردند. همچنین روز گذشته جمعی از کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی ایران واقع در نزدیکی شهر بافق دست به تجمع زدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، امروز شنبه یازدهم فروردین ۱۴۰۳، شماری از مالباختگان مجتمع تجاری تفریحی گلباران دزفول در مقابل ساختمان این مجتمع تجمع اعتراضی برگزار کردند.

این مالباختگان خواستار پیگیری مسئولان برای تسریع در بازگشت سرمایه خود شدند. آنها در بنری خطاب به دادستان عمومی و انقلاب دزفول خواستار حمایت وی از مالباختگان در شرایط دشوار اقتصادی شدند و بر لزوم ضبط اموال مالکان گلباران تاکید داشتند.

اعتراض کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، روز جمعه دهم فروردین ماه، جمعی از کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی ایران واقع در نزدیکی شهر بافق در یکی از مساجد این منطقه مسجد تجمع کردند.

این کارگران نسبت به بورسی شدن شرکت و دو درصد عوارض اعتراض دارند.

در این گزارش آمده است؛ قرار بود مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بعد از نماز جمعه پاسخگوی کارگران و مردم در زمینه مسائل شرکت باشد، اما بدون اطلاع مردم مسجد جامع را ترک کرد و این امر موجب اعتراض کارگران شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید