خانه  > slide, اندیشه و بیان, فرهنگی  >  مجله فرهنگی و ادبی “ناداستان” تعطیل شد

مجله فرهنگی و ادبی “ناداستان” تعطیل شد

خبرگزاری هرانا – مدیرمسئول مجله فرهنگی و ادبی “ناداستان” از تصمیم خود برای تعطیل کردن این نشریه خبر داد و دلیل این امر را فشارهای امنیتی ذکر کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر، مجله ادبی و فرهنگی “ناداستان” با تصمیم مدیر مسئول آن تعطیل شد.

آرش صادق بیگی، مدیر مسئول و صاحب امتیاز این نشریه، در صفحه شخصی خود به توضیح دلایل تعطیلی آن و فشارهای امنیتی پرداخت. او با اشاره به ایجاد مشکلات امنیتی عامدانه و “سنگ اندازی و آزار در خفای امنیتی” توسط بعضی دست اندرکاران نشریه، از جمله سردبیر و یکی از دبیران سابق آن، بیان داشت که در دادسرای اوین بازجویی شده است و دو پرونده امنیتی مفتوح در دادگاه انقلاب دارد.

آقای صادق بیگی در ادامه با ذکر اینکه حجم پرونده هایش به پانصد صفحه میرسد، نوشت که در محتوای این پرونده آمده است: “چرا فلانی در تحریریه بی‌حجاب است و چرا عکس موی یک زن در مجله چاپ‌ شده است.”

آقای صادق بیگی همچنین با ذکر اینکه “تعطیلی را به خودکشی ترجیح میدهم”، اظهار داشت که در دو سال اخیر، مورد آزار و تهدید قرار گرفته است؛ از جمله یک روز پس از قتل داریوش مهرجویی و همسرش، او را تهدید به قتل کرده اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید