خانه  > slide, زندانیان  >  گزارشی از آخرین وضعیت احسان صفار در زندان پارسیلون خرم آباد

گزارشی از آخرین وضعیت احسان صفار در زندان پارسیلون خرم آباد

خبرگزاری هرانا – احسان صفار، شهروند ساکن خرم آباد دوران محکومیت سه سال حبس خود در زندان پارسیلون خرم آباد سپری میکند. وی اخیرا توسط مسئولین زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفته و از رسیدگی پزشکی مناسب محروم مانده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، احسان صفار دوران محکومیت خود را در زندان پارسیلون خرم آباد سپری میکند.

یک منبع مطلع نزدیک به خانواده این زندانی به هرانا گفت: “آقای صفار در روز جمعه دهم آذرماه، توسط مسئولین زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفت و سپس به صورت تنبیهی به سلول انفرادی منتقل شد. او از ناحیه دست آسیب دیده و با این وجود از رسیدگی مناسب پزشکی محروم مانده است.”

بر اساس گزارشاتی که به دست هرانا رسیده است، خانواده آقای صفار پس از گذشت چند روز از این واقعه برای ملاقات فرزند خود به زندان مراجعه کردند که با آثار ضرب و شتم های صورت گرفته بر روی بدن وی مواجه شدند.

احسان صفار، شهروند ساکن خرم آباد و افسر ارتش در تاریخ چهارم بهمن ماه سال گذشته، توسط نیروهای امنیتی در قم بازداشت و به زندان پارسیلون خرم آباد منتقل شد. بازداشت این شهروند به دلیل انتشار مطالبی در حمایت از اعتراضات سراسری در فضای مجازی ضورت گرفت.

وی نهایتا شش ماه پس از بازداشت توسط دادسرای نظامی از بابت اتهامات تبلیغ علیه نظام و توهین به رهبری به سه سال حبس محکوم شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید