خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  محمد مهدی وثوقیان از زندان گلپایگان آزاد شد

محمد مهدی وثوقیان از زندان گلپایگان آزاد شد

خبرگزاری هرانا – روز چهارشنبه یکم آذرماه، محمد مهدی وثوقیان، شهروند ساکن گلپایگان با تودیع وثیقه از زندان این شهر آزاد شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز چهارشنبه یکم آذر ۱۴۰۲، محمد مهدی وثوقیان از زندان آزاد شد.

یک منبع مطلع نزدیک به خانواده این شهروند به هرانا گفت: “آزادی آقای وثوقیان با تودیع وثیقه یک میلیارد تومانی از زندان گلپایگان صورت گرفته است.”

محمد مهدی وثوقیان در تاریخ بیست و نهم شهریورماه، توسط نیروهای امنیتی در شهرستان گلپایگان بازداشت و به بازداشتگاه اطلاعات سپاه اصفهان منتقل شده بود.

آقای وثوقیان در چهارم مهرماه سال جاری به زندان دستگرد اصفهان منتقل شد. وی نهایتا در تاریخ یکم آبان ماه، از زندان دستگرد اصفهان به زندان گلپایگان انتقال داده شد.

جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات وی در تاریخ یکم آذرماه، در دادگاه انقلاب گلپایگان با عناوین اتهامی تبلیغ علیه نظام، ارتباط با دول متخاصم و عضویت در گروه های مخالف نظام برگزار شده بود.

محمدمهدی وثوقیان، فرزند معصومه یاوری بیست و یک ساله، دانشجوی هوشبری دانشکده پزشکی دانشگاه اصفهان و ساکن شهرستان گلپایگان است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید