خانه  > اصناف, سایر گروهها, کارگران  >  دستکم یازده تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم یازده تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه بیست و سوم مهرماه، جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی مقابل ساختمان ادارات تامین اجتماعی شهرهای اراک، کرمانشاه، اهواز، دزفول، مشهد و شوش تجمع اعتراضی برگزار کردند. همچنین شماری از بازنشستگان فولاد در رودبار و اصفهان، گروهی از کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری مقابل ساختمان مدیریت این شرکت، جمعی از سهامداران پروژه “نیکان صالحیه” مقابل استانداری تهران و شماری از مالباختگان “صندوق جعفری پیشوا” در ورامین، با برگزاری تجمعات اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران، امروز یکشنبه بیست و سوم مهرماه ۱۴۰۲، جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی مقابل ساختمان ادارات تامین اجتماعی شهرهای اراک، کرمانشاه، اهواز، دزفول، مشهد و شوش تجمع اعتراضی برگزار کردند.

بازنشستگان معترض خواستار ترمیم مستمری ماهانه، برخورداری از درمان رایگان و خدمات رفاهی مکفی و اجرای باقیمانده همسان سازی حقوق و پرداخت معوقه‌ی آن از سال ۹۹ تاکنون هستند.

اجرای باقیمانده همسان سازی حقوق و پرداخت معوقه‌ ی آن از سال ۹۹ تاکنون، از دیگر مطالبات بازنشستگان معترض به شمار میرود.

تجمع اعتراضی کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران، امروز یکشنبه بیست و سوم مهرماه، جمعی از کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان، در مقابل ساختمان مدیریت این شرکت دست به تجمع زدند.

از مطالبات کارگران معترض میتوان به “حذف کامل سقف‌ حقوق و حذف محدودیت حق‌ سنوات بازنشستگی” اشاره کرد.

تجمع اعتراضی بازنشستگان فولاد در اصفهان و رودبار

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران، امروز یکشنبه بیست و سوم مهرماه، جمعی از بازنشستگان فولاد، مقابل دفتر کانون بازنشستگان رودبار در گیلان و ساختمان صندوق بازنشستگی فولاد اصفهان دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع اعتراضی سهامداران پروژه “نیکان صالحیه” در تهران

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران، امروز یکشنبه بیست و سوم مهرماه، گروهی از سهامداران پروژه “نیکان صالحیه” در اعتراض به عدم تحقق مطالباتشان، مقابل ساختمان استانداری تهران تجمع کردند.

تجمع اعتراضی مالباختگان “صندوق جعفری پیشوا” در ورامین

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران، امروز یکشنبه بیست و سوم مهرماه شماری از مالباختگان “صندوق جعفری پیشوا” در یکی از خیابان های ورامین دست به تجمع زدند.

تجمع این افراد در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان صورت گرفته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید