خبرگزاری هرانا

    خانه  > اعدام  >  رهایی سه زندانی از اعدام در شهرهای مختلف

رهایی سه زندانی از اعدام در شهرهای مختلف

خبرگزاری هرانا – سه زندانی در شهرهای زاهدان، کرج و همدان که پیشتر در پرونده هایی جداگانه از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بودند، با کسب رضایت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافتند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، یک زندانی در کرج از مجازات اعدام رهایی یافت.

بر اساس این گزارش، یک مرد به اتهام قتل همسر سابق خود بازداشت و توسط شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی قیومی به اعدام محکوم شد.

با تایید این حکم از سوی قضات دیوان عالی کشور متهم در یک قدمی چوبه مرگ قرار گرفت. نهایتا این متهم با کسب رضایت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافت.

رهایی یک زندانی از اعدام در همدان

به گزارش تسنیم، یک زندانی در شهرستان اسدآباد از توابع استان همدان با گذشت اولیای دم از اعدام رهایی یافت.

دادستان شهرستان اسدآباد در این خصوص گفت: “یک زندانی که پیشتر از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود در پی رضایت از اولیای دم این زندانی پس از چهار سال تحمل حبس از مجازات اعدام رهایی یافت.”

وی در ادامه افزود: “طی دو ماه اخیر چهار زندانی در شهرستان اسدآباد در پی رضایت از اولیای دم از مجازات اعدام رهایی یافته و به آغوش گرم خانواده های خود بازگشتند.”

رهایی یک زندانی از اعدام در زاهدان

به گزارش میزان، یک زندانی در زاهدان با گذشت اولیای دم از مجازات اعدام نجات یافت.

محمد حسین خسروی، مدیر کل زندان‌ های استان سیستان و بلوچستان در این خصوص گفت: “با تلاش مدیر زندان، معتمدین و ریش سفیدان یک زندانی محکوم به اعدام پس از ده سال در پی رضایت از اولیای دم از مجازات اعدام رهایی یافته و به آغوش گرم خانواده بازگشت.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید