خانه  > اصناف, سایر گروهها  >  دستکم سه تجمع اعتراضی برگزار شد/ اعتصاب پرسنل بیمارستان های خاتم الانبیاء و ایران در ایرانشهر

دستکم سه تجمع اعتراضی برگزار شد/ اعتصاب پرسنل بیمارستان های خاتم الانبیاء و ایران در ایرانشهر

خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه بیست و هشتم تیرماه، شماری از دانشجویان خوابگاهی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در محوطه ساختمان مرکزی این دانشگاه واقع در تهران و گروهی از مالباختگان شرکت رضایت خودروی طراوت نوین در مقابل ساختمان دادگستری شهر قزوین، تجمع اعتراضی برگزار کردند. همچنین جمعی از پرسنل بیمارستان های خاتم الانبیاء و ایران در شهرستان ایرانشهر، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان دست به اعتصاب زدند. روز سه شنبه بیست و هفتم تیرماه نیز جمعی از مالکان زمین های مسکونی شهرک زیتون در محدوده سرخه حصار در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی دست به تجمع زدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز چهارشنبه بیست و هشتم تیرماه، شماری از مالباختگان شرکت رضایت خودروی طراوت نوین (محمدرضا غفاری)  در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در مقابل ساختمان دادگستری قزوین، دست به تجمع زدند.

پیش از این نیز مالباختگان شرکت رضایت خودروی طراوت نوین (محمدرضا غفاری)، با برگزاری تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شده بودند.

تچمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در تهران

به گزارش شوراهای صنفی دانشجویان کشور، امروز چهارشنبه بیست و هشتم تیرماه ۱۴۰۲، شماری از دانشجویان خوابگاهی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در محوطه ساختمان مرکزی این دانشگاه واقع در تهران دست به تجمع زدند.

بر اساس این گزارش، تجمع این دانشجویان در اعتراض به عدم تامین غذا در ایام تابستان از سوی مسئولان دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، صورت گرفته است.

اعتصاب پرسنل بیمارستان خاتم الانبیاء و بیمارستان ایران در شهرستان ایرانشهر

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، شماری از پرسنل بیمارستان خاتم و بیمارستان ایران در شهرستان ایرانشهر دست به اعتصاب زدند.

بر اساس این گزارش، این اعتصاب که از روز دوشنبه بیست و ششم تیرماه شروع شده، در اعتراض به عدم پرداخت حقوق و حق بیمه صورت گرفته است.

در این گزارش آمده است؛ مدت چهار ماه است که پرسنل، حقوق دریافت نکرده اند و مسئولین از پرداخت حقوق امتناع کرده و به جای حل مشکل، آنها را تهدید به اخراج کرده اند.

تجمع اعتراضی مالکان زمین های مسکونی شهرک زیتون در محدوده سرخه حصار

به گزارش عصر ایران، روز سه شنبه بیست و هفتم تیرماه ۱۴۰۲، جمعی از مالکان زمین های مسکونی شهرک زیتون در محدوده سرخه حصار در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی دست به تجمع زدند.

در این گزارش به نقل از نماینده این معترضین آمده است؛ “ما کارمندان بازنشسته وزارت کشاورزی هستیم، ۳۷ سال قبل مطابق قانونی که دولت را موظف به تأمین مسکن کارمندانش می‌کند، زمینی در محدوده سرخه حصار تحت عنوان شهرک زیتون با سندی شش‌ دانگ منگوله دار دریافت کرده‌ ایم اما عواملی طی این سالها نگذاشته‌ اند به دارایی قانونی خود به عنوان سرپناه دسترسی پیدا کنیم. تمام مسیر‌های قانونی طی شد هر اعتراضی بی‌نتیجه ماند و به جایی نرسید.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید