خبرگزاری هرانا

    خانه  > زنان  >  پاکدشت؛ یک زن با انگیزه ناموسی توسط همسرش به قتل رسید

پاکدشت؛ یک زن با انگیزه ناموسی توسط همسرش به قتل رسید

خبگراری هرانا – یک زن تبعه افغانستان با انگیزه ناموسی، توسط همسرش در شهرستان پاکدشت به قتل رسید. متهم به قتل هم اکنون در بازداشت بسر میبرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، یک زن در شهرستان پاکدشت تهران، با انگیزه ناموسی توسط همسرش به قتل رسید.

بر اساس این گزارش، جسد یک زن جوان از تبعه افغانستان در روستای فیلستان پاکدشت کشف شد. پس از بررسی های تیم کارآگاهان پلیس آگاهی پاکدشت مشخص شد که این زن مورد هدف ضربات چاقو قرار گرفته و همزمان یک مرد جوان نیز از ناحیه شکم هدف ضربات چاقو قرار گرفته و بیمارستان منتقل شده است.

طبق بررسی انجام شده، این زن توسط همسر خود که مردی ۴۸ ساله از تبعه افغانستان است، به قتل رسیده است.

متهم پس از بازداشت با اعتراف به قتل گفته است: “سالها قبل با همسرم که اهل کشور افغانستان است ازدواج کردم و صاحب یک فرزند پسرم شدیم و در این سالها با هم اختلاف داشتیم اما به حدی نبود که دچار مشکل شویم تا اینکه ۶ ماه قبل همسرم از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. در این مدت به همراه پسرم هر جا سر زدیم تا اینکه شنیدیم همسرم با یک مرد غریبه در ارتباط است و در این مدت با او زندگی می کند، چندی بعد آنها را در روستای فیلستان پیدا کردیم.”

این مرد ادامه داد: “قصد قتل مرد جوان را هم داشتم ابتدا او را هدف ضربه چاقو قرار دادیم اما با توجه به اینکه مرد قوی هیکل و درشت اندامی بود در حالی که از ناحیه شکم خونریزی داشت توانست فرار کند و در ادامه سراغ همسرم رفتم از شدت عصبانیت دیگر نتوانستم خودم را کنترل کنم و او را هدف ضربات مرگبار چاقو قرار دادم و جسدش را در همان محل رها کردم.”

بنا بر این گزارش، دستور بازداشت مرد قوی هیکل که در بیمارستان تحت نظر پزشکان قرار دارد صادر شد و عامل قتل خانوادگی نیز برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی پاکدشت قرار دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید