خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  تجمعات اعتراضی کشاورزان اصفهان، رانندگان هرمزگان و کارگران فولاد سیرجان

تجمعات اعتراضی کشاورزان اصفهان، رانندگان هرمزگان و کارگران فولاد سیرجان

خبرگزاری هرانا – امروز پنجشنبه سیزدهم بهمن ماه، تعدادی از کشاورزان اصفهان در اعتراض به عدم تخصیص حق آبه و تنی چند از رانندگان محصولات کشاورزی در اعتراض به تعرفه هفتاد درصدی در سال ۱۴۰۲ در منطقه هشتبندی استان هرمزگان دست به تجمع زدند. همچنین شماری از کارگران شرکت فولاد سیرجان ایرانیان، در اعتراض به پایین بودن حقوق و مزایای خود طی سه روز در هفته جاری در مقابل ساختمان این شرکت دست به اعتصاب و تجمع اعتراضی برگزار کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز پنجشنبه سیزده بهمن ۱۴۰۱، تعدادی از کشاورزان اصفهان دست به تجمع اعتراضی زدند.

براساس این گزارش، تجمع این کشاورزان در اعتراض به عدم تخصیص حق آبه، صورت گرفته است.

تجمع اعتراضی رانندگان محصولات کشاورزی در هرمزگان

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز پنجشنبه سیزدهم بهمن ماه، شماری از رانندگان محصولات کشاورزی در استان هرمزگان در اعتراض به تعرفه هفتاد درصدی در سال ۱۴۰۱ دست به اعتصاب و تجمع اعتراضی برگزار کردند.

به گفته یکی از این رانندگان: «هنوز تعرفه اجرایی نشده، ابلاغیه آن آمده است و کسی محصول ما را نمیخرد.»

گزارشی از تجمع اعتراضی کارکنان شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، کارگران شرکت فولاد سیرجان ایرانیان طی روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری با امتناع از فعالیت روزانه خود در مقابل ساختمان این شرکت دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع و اعتصاب این کارگران در اعتراض به پایین بودن حقوق و مزایای خود و محقق نشدن وعده مدیران این شرکت صورت گرفته است.

در همین راستا مدیر روابط عمومی این مجموعه در پاسخ به این اعتراضات مدعی شد: “این شرکت مطابق قوانین اداره کار به تمام تعهداتش عمل کرده است.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید