خبرگزاری هرانا

    خانه  > اعدام, زنان  >  صدور حکم اعدام برای متهم به حبس و تجاوز به سه دختر

صدور حکم اعدام برای متهم به حبس و تجاوز به سه دختر

خبرگزاری هرانا – یک متهم در تهران از بابت اتهام سه فقره “زنای به عنف” به اعدام محکوم شد. در آذر سال گذشته رئیس پلیس تهران از بازداشت این متهم و خواهرش خبر داد که در خانه خود سه دختر را حبس کرده و مورد سو استفاده جنسی قرار داده بودند. وی در بخش دیگری از پرونده به قتل یکی از دختران با ضربات پیچ گوشتی متهم است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از شهروند، یک متهم توسط دادگاه کیفری استان تهران به اعدام محکوم شد.

بر اساس این گزارش، در آذر ماه سال گذشته یک متهم به نام سعید به همراه خواهرش در تهران بازداشت شدند که در خانه خود سه دختر را حبس کرده و مورد سو استفاده جنسی قرار داده بودند. یکی از این دختران با ضربات پیچ گوشتی به قتل رسیده بود.

با توجه به اینکه جسد دچار فساد نعشی شده و حدود ۴ ماه از مرگ می‌گذشت، چهره او قابل شناسایی نبود. اما در تحقیقات پلیس مشخص شد مقتول دختری ۳۲ ساله به نام محبوبه است.

یکی از دختران نیز در کمد خانه پیدا شد و مدعی بود که چندین ماه در همان کمد زندگی کرده و حتی در آنجا غذا می‌خورد.

این در حالی است که زن دیگری نیز پیدا شد و گفت که هفت روز به همراه دخترش در خانه سعید حبس بوده و درنهایت شوهرش آنها را پیدا کرده است. اما از آنجایی که از سوی سعید تهدید شده بود، به پلیس و شوهرش گفت که مریم خواهر سعید، دوستش است و در این مدت در خانه دوستش می مانده است. این زن ادعا کرد که سعید در آن هفت روز به او تعرض و حتی از این کارش فیلم تهیه کرده بود و برای اینکه آن فیلم منتشر نشود، این زن راز خانه را فاش نکرد.

مواجهه حضوری سعید و خواهرش با هم صورت گرفت. خواهر سعید همچنان صحبت‌های قبلی‌اش را تکرار کرد و گفت که برادرش با پیچ‌گوشتی آن دختر را به قتل رساند، اما سعید باز هم منکر ماجرا شد و گفت که دخترها دست به این جنایت زده‌اند.

در حالی که مدارک موجود در گواهی پزشکی‌قانونی و اظهارات شکات و خواهر سعید نشان می‌دهد که سعید دختران فراری را به خانه آورده و با زور و تهدید به آنها تجاوز می‌کرده است.

این پرونده همچنان در دادسرای جنایی پایتخت تحت رسیدگی قرار دارد. پرونده تعرض و تجاوزهای سعید نیز به دادگاه کیفری استان تهران منتقل شد. اتهام اول سعید، قتل و حبس غیرقانونی دختران و تهدید آنها بود. اتهام دیگرش تجاوز و آزار و اذیت است. سعید سه بار در شعبه ششم دادگاه به اتهام سه بار تجاوز و ارتباط نامشروع پای میز محاکمه رفت. او همچنان منکر ماجرای قتل و تجاوز شد و گفت که با این دختران در ارتباط بوده است.

مسعود افرازه، وکیل دختران محبوس در این خانه درباره پرونده موکلش گفت: سعید ایروانی به اتهام سه فقره “زنای به عنف” نسبت به شکات به یک بار اعدام محکوم شد. این حکم تا ۲۰ روز قابل تجدیدنظرخواهی است. اگر یکی از طرفین اعتراض کند، پرونده به دیوان‌عالی کشور ارسال می‌شود، ولی اگر اعتراض نکنند، قطعی و قابل اجرا خواهد بود.

براساس ویدیویی که در زمان بازداشت متهمان این پرونده از این واقعه منتشر شد، آثار جراحت بر روی بدن دو دختر که یکی از آنها به مدت سه سال در آن خانه محبوس بوده، دیده می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید