خبرگزاری هرانا

    خانه  > اصناف, سایر گروهها  >  دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز سه شنبه ۲۲ شهریور، جمعی از دستیاران پزشکی، برای دومین روز متوالی مقابل ساختمان وزارت بهداشت، دست به تجمع اعتراضی زدند. روز گذشته نیز شماری از سهامداران زیان دیده بورس مقابل ساختمان سازمان بورس و اوراق بهادار و همچنین گروهی از کارکنان بخش اداری شهرداری شوشتر مقابل ساختمان دفتر شهردار این شهر، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از برنا، امروز سه شنبه ۲۲ شهریورماه ۱۴۰۱، جمعی از دستیاران پزشکی، برای دومین روز متوالی در مقابل ساختمان وزارت بهداشت واقع در تهران، دست به تجمع اعتراضی زدند.

شهروندان معترض “طراحی نامناسب و غیر استاندارد سوالات آزمون گواهینامه تخصص” را از مهمترین دلایل برگزاری این تجمع عنوان کردند.

روز گذشته نیر این شهروندان در همین محل اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کرده بودند و در نامه ای خطاب به معاون آموزشی وزارت بهداشت و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی، اعتراض خود را نسبت به شرایط آزمون ارتقاء دستیاری نشان دادند.

آنها در نامه خود مطالباتشان را طی سه بند بیان کرده و از وزارت بهداشت خواستار رسیدگی شدند. مطالبات مطرح شده در این نامه بدین شرح است:” ۱.طبق شرایط ویژه سال قبل امسال نیز بیس قبولی مشابه شرایط پارسال مساعدت شود. ۲.با نظر مساعدت حداکثری از طرف هیئت ممتحنه نسبت به بازنگری در سوالات مورد دار و چند جوابی و … نسبت به اعطای نمرات سوالات مذکور به تمامی داوطلبان اقدام شود و یا با ترازبندی نسبت به افزایش سطح نمرات داوطلبان اقدام شود. ۳. همانند سال قبل اجازه شرکت در امتحان بورد امسال جهت اخذ گواهینامه برای مردودین گواهینامه تیرماه فراهم شود.”

تجمع سهامداران زیان دیده بورس در تهران

به گزارش تجارت نیوز، روز دوشنبه ۲۱ شهریورماه ۱۴۰۱، شماری از سهامداران زیان دیده بورس، در مقابل ساختمان سازمان بورس و اوراق بهادار واقع در تهران، دست به تجمع اعتراضی زدند.

معترضان با سر دادن شعارهایی از قبیل “سهامدار به پا خیز، اتحاد، اتحاد” و همچنین “تا بورس پر از فساده، هر روز همین بساطه”، خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

 

تجمع کارکنان بخش اداری شهرداری شوشتر

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، روز دوشنبه ۲۱ شهریورماه ۱۴۰۱، گروهی از کارکنان بخش اداری شهرداری شوشتر، در قابل دفتر شهردار، اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.

بر اساس این گزارش، کارکنان معترض “عدم پرداخت سه ماه حقوق و سه ماه حق بیمه” خود را از دلایل برگزاری این تجمع عنوان کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید