خبرگزاری هرانا

    خانه  > اصناف, اندیشه و بیان  >  کرمانشاه؛ چهار شهروند بازنشسته معترض آزاد شدند

کرمانشاه؛ چهار شهروند بازنشسته معترض آزاد شدند

خبرگزاریی هرانا – امروز چهارشنبه ۱۹ مردادماه، چهار تن از بازنشستگان تامین اجتماعی استان کرمانشاه آزاد شدند. این شهروندان صبح امروز در جریان تجمع اعتراضی بازنشستگان در کرمانشاه، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از شورای بازنشستگان ایران، امروز چهارشنبه ۱۹ مردادماه ۱۴۰۱، چهار تن از بازنشستگان تامین اجتماعی استان کرمانشاه آزاد شدند.

در این گزارش، هویت این شهروندان خانم محمدی(نام کوچک نامشخص) و آقایان محمد کرجی، شاهپور زنگنه و فریدون جعفرنژاد عنوان شده است.

این شهروندان امروز چهارشنبه ۱۹ مردادماه، در جریان تجمع اعتراضی بازنشستگان در کرمانشاه توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بودند.

لازم به ذکر است؛ تجمع بازنشستگان تامین اجتماعی استان کرمانشاه، صبح روز جاری در شهر کرمانشاه شکل گرفت. بنابر این گزارش، ماموران امنیتی در ابتدای این تجمع قصد جلوگیری از آن را داشتند که با مقاومت بازنشستگان روبرو شده اند.

امروز چهارشنبه ۱۹ مردادماه، بازنشستگان تامین اجتماعی در چند شهر کوچک و بزرگ کشور در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان دست به تجمع زدند. تجمع این افراد در اعتراض به عدم افزایش حقوق و مستمریها، عدم اجرای کامل همسانسازی و عدم تحقق دیگر مطالباتشان صورت گرفته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید