خبرگزاری هرانا

    خانه  > کودکان  >  عدم نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد؛ غرق شدن دو کودک در کانال آب

عدم نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد؛ غرق شدن دو کودک در کانال آب

خبرگزاری هرانا – دو کودک ۳ و ۵ ساله، در یکی از روستاهای شهرستان بابل، بدنبال سقوط در یک کانال آب جان خود را از دست دادند. بی توجهی مسئولان شهری در نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد و عدم نصب علائم هشدار در کانال‌های آب و استخرهای کشاورزی پیش از این نیز بارها باعث بروز حوادث اینچنینی شده است.

به گزارش خبر گزاری هرانا به نقل از رکنا ، دو کودک در روستای نقیب کلا از توابع شهرستان بابل، در یک کانال آب غرق شدند.

رییس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ بابل در این خصوص گفت: گزارش غرق شدگی دو زن و یک مرد درگذر جنوبی در روستای نقیب کلا هتکه شهرستان بابل داخل کانال آب، دریافت و تیم اورژانس به محل حادثه اعزام شد.

لعلی افزود: پس از رسیدن نیروهای اورژانس مشخص شد در این حادثه یک دختر بچه ۳ ساله و پسر بچه ۵ ساله و زن ۵۵ ساله در داخل کانال سقوط کردند.

وی در ادامه گفت: دختر بچه ۳ ساله از کانال آب بیرون آورده شد و به بیمارستان بهشتی منتقل شد، علیرغم تلاشهای تکنسینهای اورژانس و کادر درمان برای احیا، کودک سه ساله جان خود را از دست داد.

وی اظهار داشت: زن ۵۵ ساله بعد از رسیدگی درمانی تکنسینهای اورژانس، به بیمارستان منتقل نشد، تیم غواصی آتش نشانی علیرغم تلاشهای خود و به علت عمق آب هنوز موفق به پیدا کردن پسر بچه ۵ ساله نشده اند.

عدم نظارت دقیق مسئولان شهری بر اجرای حفاظ ایمن و استاندارد در حوضچه های آب کشاورزی و کانال های آب پیش از این نیز باعث بروز حوادث اینچنینی بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید