خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  خودسوزی یک شهروند در اتاق رییس اداره صمت شهرستان بم

خودسوزی یک شهروند در اتاق رییس اداره صمت شهرستان بم

خبرگزاری هرانا – امروز شنبه ۷ خردادماه، یک شهروند در اتاق رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بم اقدام به خودسوزی کرد. این شخص توسط پلیس نیروی انتظامی و اورژانس به بیمارستان منتقل و با ۴۵ درصد سوختگی بستری شده است. همچنین در این حادثه رییس اداره صمت و دو کارمند دیگر دچار آسیب شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، امروز شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۰، یک شهروند در اتاق رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بم اقدام به خودسوزی کرد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بم درباره این واقعه گفت: این شخص شاکی خصوصی داشت و امروز صبح پس از ورود به این اداره به وی اعلام شد باید به تعزیرات مراجعه کند. او تهدید کرد که خودش را آتش می زند و از اداره خارج شد.

علیرضا پشتیبان افزود: شخص مذکور یک ساعت بعد مجدد با در دست داشتن تینر به اداره آمد و تینر را به روی خودش و من ریخت. من او را گرفتم تا فندک را از دستش خارج کنم اما به یکباره فندک را زد و آتش به جان او، من و یکی از همکارانم افتاد و بخشی از اداره هم آتش گرفت.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بم اظهار کرد: همکارانم توانستند با کپسول آتش نشانی ساختمان اداره آتشی روی تن من بود را خاموش کنند، اما آن شخص با شعله های آتش به بیرون فرار کرد و مردم بیرون از اداره با پتو آتش روی بدن او را خاموش کردند. پس از آن پلیس نیروی انتظامی و اورژانس او را به بیمارستان منتقل کردند.

همزمان با اقدام به خودسوزی این فرد در محل اتاق رییس اداره صمت، این مسئول و ۲ کارمند دیگر نیز دچار سوختگی سطحی تا حد ۲۰ درصد شده اند و فرد متخلف که اقدام به خودسوزی و دیگر سوزی کرده نیز براساس گزارش منابع پزشکی با ۴۵ درصد سوختگی زنده و در بیمارستان تحت مداواست.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید