خبرگزاری هرانا

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  تعیین زمان و شعبه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدحسین انصاری فر / سند

تعیین زمان و شعبه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدحسین انصاری فر / سند

خبرگزاری هرانا – جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدحسین انصاری فر، شهروند اهل بهبهان در تاریخ ۲۳ بهمن‌ماه در شعبه ۱ دادگاه انقلاب بندرماهشهر برگزار خواهد شد. وی پیشتر در ارتباط با پرونده جدیدی که در زندان علیه وی گشوده شده است، به بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب بهبهان احضار شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، زمان و شعبه جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدحسین انصاری فر، شهروند اهل بهبهان تعیین شد.

بر اساس ابلاغیه‌ای که اخیرا صادر و به این شهروند ابلاغ شده، از آقای انصاری فر خواسته شده است تا در تاریخ ۲۳ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ در شعبه ۱ دادگاه انقلاب بندرماهشهر به ریاست قاضی سیدمهران مهمان نواز حاضر شود.

محمدحسین انصاری فر، اخیرا با دریافت ابلاغیه ای به اتهام «تبلیغ علیه نظام» به شعبه ۳ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب بهبهان احضار شده بود.

این شهروند که پیش از این از بابت جرائم عمومی در زندان بهبهان محبوس بود، مدتی پس از پایان محکومیت پیشین در تاریخ ۱۵ دیماه با تودیع قرار وثیقه از بابت پرونده جدیدی که در زندان علیه وی گشوده شده به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی از زندان بهبهان آزاد شد.

ساعت ۳ بامداد روز دوشنبه ۲۱ تیرماه محمدحسین انصاری فر به همراه مهران قره باغی زندانی سیاسی از زندان بهبهان به بازداشتگاه اداره اطلاعات اهواز منتقل شده بودند. انتقال آقای قره باغی به ظن فعالیت سیاسی در زندان بهبهان و انتقال محمدحسین انصاری فر به اتهام همکاری با مهران قره باغی صورت گرفته بود.

در نهایت این دو شهروند روز دوشنبه ۱۸ مردادماه ۱۴۰۰، از بازداشتگاه اداره اطلاعات اهواز به زندان بهبهان بازگردانده شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید