خبرگزاری هرانا

    خانه  > حقوق آکادمیک, سایر گروهها, کودکان  >  استان قزوین؛ شناسایی بیش از هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل در مقطع ابتدایی

استان قزوین؛ شناسایی بیش از هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل در مقطع ابتدایی

خبرگزاری هرانا – معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان قزوین از شناسایی هزار و ۱۹۷ دانش‌آموز بازمانده از تحصیل در مقطع ابتدایی در این استان خبر داد و گفت که از این تعداد ۵۱۶ نفر دختر و ۶۸۱ نفر پسر هستند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان قزوین گفت: بر اساس بررسی های وزارت آموزش و پرورش یک هزار و ۱۹۷ دانش آموز بازمانده از تحصیل مقطع ابتدایی در استان شناسایی شده اند.

یدالله حسینی با بیان اینکه از این تعداد ۵۱۶ نفر دختر و ۶۸۱ نفر پسر هستند، افزود: ۳۱۵ نفر از این دانش آموزان هنوز شناسایی نشده اند و نشانی از محل سکونت آنان در دست نیست.

وی افزود: در سال تحصیلی جاری ۱۵۲ دختر و ۲۰۳ پسر از مجموع بازماندگان از تحصیل در مقطع ابتدایی در سطح استان و همچنین ۹۳ دانش آموز که در لیست افراد بازمانده از تحصیل نبودند جذب شدند.

حسینی تصریح کرد: طی سال جاری ۴۷۷ نفر از افراد بازمانده از تحصیل سال گذشته که به دلیل نگرانی اولیا از کرونا ثبت نام نکرده بودند نیز جذب شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید