خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰, 4th of December 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ ساعت ۲۳:۲۳:۱۴

    خانه  > کارگران  >  دستکم ۵ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۵ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روز گذشته و امروز دوشنبه ۲۴ آبان‌ماه، جمعی از کارگران بخش موتور سازی شرکت تراکتور سازی تبریز برای دومین روز متوالی در یکی از محوطه های این کارخانه، شماری از کارگران معادن زغال سنگ و زغالشویی زرند کرمان در محل کار خود، گروهی از کارکنان شرکت مخابرات سبزوار در این شهر و تعدادی از کشاورزان اصفهان در بستر خشک رودخانه زاینده‌رود، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، روز یکشنبه ۲۳ آبان‌ماه ۱۴۰۰، جمعی از کارگران بخش موتور سازی شرکت تراکتور سازی تبریز، در یکی از محوطه های این کارخانه دست به تجمع زدند.

بر اساس این گزارش، پرسنل شرکت موتورسازان در این تجمع خواستار رسیدگی به مطالباتی از جمله افزایش حقوق به صورت اعمال در حکم کار نه با پرداختی های ثابت، اعمال طبقه بندی مشاغل، تشکیل شورای کارگری، پرداخت حق بهره وری متناسب و به روز شده و امنیت شغلی و تبدیل وضعیت، شدند.

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، این کارگران امروز دوشنبه ۲۴ آبان‌ ۱۴۰۰، نیز در راستای رسیدگی به مطالباتشان در محوطه این کارخانه دست به تجمع و اعتصاب زدند.

تجمع کارگران معادن زغال سنگ و زغالشویی زرند کرمان

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه ۲۴ آبان‌ ۱۴۰۰، جمعی از کارگران معادن زغال سنگ و زغالشویی زرند کرمان در محل کار خود تجمع کردند.

تجمع این کارگران، با خواست ممانعت از واگذاری این معادن به بخش خصوص، تبدیل وضعیت شغلی، ارتقاء ضریب حقوقی از ۱/۵ به ۲ و پرداخت حق بیمه آنها صورت گرفته است.

تجمع پرسنل شرکت مخابرات سبزوار

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه ۲۴ آبان‌ماه، جمعی از کارکنان شرکت مخابرات سبزوار در این شهر دست به تجمع زدند.

بر اساس این گزارش، تجمع این کارگران در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان صورت گرفته است.

تجمع کشاورزان اصفهان

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰، جمعی از کشاورزان اصفهان، در بستر خشک رودخانه زاینده‌رود، دست به تجمع زدند.

تجمع کشاورزان که به دلیل عدم تامین حقابه آنها صورت گرفته، امروز برای هشتمین روز متوالی در محل مذکور برگزار شد.

کشاورزان معترض که شب گذشته را نیز در جوار پل خواجو در چادرهایشان به صبح رسانده‌اند، خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید