خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰, 4th of December 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ ساعت ۲۲:۵۲:۱۸

    خانه  > اصناف, سایر گروهها, کارگران  >  دستکم چهار تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم چهار تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – روز گذشته و امروز چهارشنبه ۱۹ آبان، تعدادی از مالکان زمین های اصطلک پردیس در مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی تهران، جمعی از کارگران شرکت ایران‌خودرو خراسان در محل کار خود، شماری از کشاورزان اصفهان برای سومین روز متوالی در بستر خشک زاینده‌رود و همچنین جمعی از مربیان پیش دبستانی شهرستان ایذه برای دومین روز متوالی در مقابل ساختمان استانداری خوزستان، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، امروز چهارشنبه ۱۹ آبان، شماری از کشاورزان اصفهان، در اعتراض به عدم تخصیص حقابه خود، برای سومین روز متوالی در بستر خشک زاینده‌رود تجمع اعتراضی برگزار کردند.

کشاورزان اصفهان مدت‌هاست که به وضعیت حق‌آبه استان و خشک شدن زاینده‌رود معترض هستند.

بر اساس این گزارش، در جریان تجمع امروز، عباس مقتدایی نماینده اصفهان در مجلس، وعده داد که پنجشنبه این هفته در راستای رسیدگی به مطالبات کشاورزان،  مجمع نمایندگان این استان با رئیس‌جمهور جلسه ای را برگزار خواهند کرد.

از طرفی دیگر، مدیرعامل آب منطقه‌ای اصفهان مدعی شد که تامین آب کشاورزان فعلا امکان‌پذیر نیست و زمان تصمیم گیری در خصوص این موضوع را به بارش های آتی موکول کرد!

کشاورزان معترض اصفهانی در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری نیز با برگزاری تجمعاتی خواستار تامین حقابه خود شدند.

تجمع مالکان زمین های اصطلک پردیس

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰، تعدادی از مالکان زمین های اصطلک پردیس، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان، در مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی تهران، دست به تجمع اعتراضی زدند.

این شهروندان که معتقدند زمین های آنها توسط شرکتی به نام “عمران پردیس” تصاحب شده است، با سر دادن شعارهایی از قبیل “زمین خوار دولتی محکوم باید گردد” و “این سند قلابی ابطال باید گردد” خواهان رسیدگی به خواسته هایشان شدند.

تجمع کارگران شرکت ایران‌خودرو خراسان

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰، جمعی از کارگران شرکت ایران‌خودرو خراسان، در اعتراض به عدم رسیدگی به خواسته هایشان، دست به اعتصاب زده در محل کار خود تجمع اعتراضی برگزار کردند.

کارگران معترض خواهان حذف اعمال اضافه کاری اجباری و افزایش حقوق و مزایای خود هستند.

تجمع مربیان پیش دبستانی شهرستان ایذه

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، روز سه شنبه ۱۸ آبان‎ماه ۱۴۰۰، جمعی از مربیان پیش دبستانی شهرستان ایذه، برای دومین روز متوالی در مقابل ساختمان استانداری خوزستان، دست به تجمع اعتراضی زدند و شب گذشته را در مقابل درب نهاد مذکور سپری کردند.

بر اساس این گزارش، تجمع این شهروندان در راستای عدم رسیدگی به وضعیت شغلی‌شان صورت گرفته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید