خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  مصدومیت یک محیط بان بر اثر تیراندازی شکارچیان غیرمجاز در شهرستان کارون

مصدومیت یک محیط بان بر اثر تیراندازی شکارچیان غیرمجاز در شهرستان کارون

خبرگزاری هرانا – امروز سه شنبه ۱۱ آبان ماه، بر اثر تیراندازی شکارچیان غیرمجاز به ماموران یگان محیط زیست در شهرستان کارون، یک محیط بان از ناحیه دست مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مجروح شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایرنا، امروز سه شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰، رییس اداره محیط زیست کارون از مجروح شدن یک محیط بان براثر تیراندازی شکارچیان غیرمجاز خبر داد.

ظاهری در این خصوص اعلام کرد: “حدود ساعت ١٠ صبح امروز در پی گزارش ورود شکارچیان به منطقه شیرین شهر، ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کارون بلافاصله به منطقه اعزام شدند که با یک دستگاه خودروی سواری که پس از شکار در حال خروج از منطقه بود رو به رو شدند. متخلفان شکار غیرمجاز با دیدن ماموران یگان محیط زیست، اقدام به فرار از محل کردند که در تعقیب و گریز انجام شده شکارچیان غیرمجاز به سمت ماموران یگان با سلاح های شکاری تیراندازی کردند”.

وی ادامه داد: “۲ سرنشین خودروی متخلف با ۲ قبضه اسلحه شکاری ٩ بار به طرف ماموران یگان حفاظت از محیط زیست شهرستان کارون شلیک کردند که در یکی از این شلیک ها یکی از ماموران این اداره از ناحیه دست مورد اصابت ساچمه قرار گرفت”.

رییس اداره محیط زیست کارون افزود: “ماموران برای رعایت اصول ایمنی از تعقیب خودرو مذکور خودداری کردند ولی با توجه به مستندات موجود، مراتب به مراجع قضایی برای دستگیری آنها اعلام خواهد شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید